با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

کارگاه آموزشی مدیریت پسماند

منتشر شده

در

اولین کلاس کارگاههای آموزشی کار درمدارس با عنوان مدیریت پسمانددرتاریخ 1 مهرسال 98.ساعت 16 عصر باحضور28 نفر از اعضای کمیته آموزش و کمیته فرهنگی  با هدف تبادل تجربه وآمادگی حضوراعضای علاقه مند کاردرمدارس با مدیریت  سرکارخانم عبدالمحمدی تشکیل شد.

درابتدا خانم عبدالمحمدی بانشان دادن اسلایدهایی گزارشی درمورد مدارس موردنظر, تعداد دانش آموزان ,پایه های موردنظر وزمان حضور  درمدارس, جهت آموزش  به مدعوین ارائه کردند.

سپس افرادحاضربه 3گروه تقسیم بندی شده تا شاهدمثالی برای کار درپایه های5 ,3,4 ابتدایی باشند.ازگروهها بعدازدیدن دو انیمیشن که برای مقاطع 3 و(4و5)درنظر گرفته شده بوددرخواست شد که درارتباط با پسماند وتفکیک زباله وبازیافت صحبت کرده ودرعین حال نقاط ضعف وقوت طرح را مورد بررسی قراردهند.بعداز زمان درنظرگرفته شده نمایندگان هرگروه درمورد نحوه ی اجرای طرح, نقطه نظرات خودرا  اعلام داشتند.درمرحله بعد کارتهایی که ازتصاویر زباله تر,خشک وویژه تهیه شده بود باهدف آگاه کردن دانش آموزان با انواع زباله دراختیار گروهها قرارگرفت وافراد پس ازبررسی ,

تجربیات ونحوه ی اجرای آموزش گروه  خود را باسایر گروهها درمیان گذاشتند.درانتهای برنامه خانم عبدالمحمدی از اعضای حاضر درخواست کردند که نظرخود را درمورداین کارگاه کتبا اعلام کنند.ایشان بعد از دریافت نظرات اعضا چند مورد راخواندند. شایان ذکر است که تقریبا بازخورد همه افراد شرکت کننده مثبت بوده وازتشکیل این کارگاه راضی بوده اند.

 

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

ویژه‌نامه نوروز

منتشر شده

در

توسط

آن صبح نخستين بهاري كه زشادي

مي‌آورد از چلچله پيغام، شماييد

 

سالي كه گذشت براي سرزمين‌مان ايران، از همان آغازين روزهايش با سختي و رنج آغاز شد. اما از همان روزها آنچه كه دلگرم‌مان مي‌كرد، بودن در مجموعه و كنار دوستاني بود كه همدلي‌شان وجودمان را گرم و گام‌هايمان را استوار مي‌ساخت.

اطمينان داشتيم كه در كنار  دوستان‌مان در جمعيت زنان مي‌توانيم دست در دست هم كارهاي موثري براي محيط زيست، سلامت و آگاهي بخشي اجتماعي انجام دهيم.

و اين چنين بود كه با برنامه‌ريزي و همگامي توانستيم سال 1398 را به پايان رسانيم. سالي كه علي‌رغم روزهاي سخت پاياني‌اش به اميد روزهاي بهتر و به شوق آرامش، خلاصه‌ای از گزارش عملكرد جمعيت را تقديم مي‌كنيم به اعضاي داوطلب، متعهد و مسئولش كه چراغ خانه جمعيت را روشن نگاه داشتند و كارنامه‌اش را رنگين ساختند.

 

گيرم كه سحر رفته و شب دور و دراز است

در كوچه خاموش زمان، گام شماييد

——

 

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

اعضای جمعیت زنان در مهدکودک مهرآهنگ

منتشر شده

در

توسط

روز چهارشنبه ۳۰ بهمن تعدادی از اعضای هیات امنای جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست به همراه چند تن از اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست برای آگاهسازی و همکاری با مربیان آموزشگاه هنر و خلاقیت مهرآهنگ، جلسه آموزشی با موضوع پسماند و مدیریت آن داشتند.

گزارش کامل این فعالیت به زودی در سایت جمعیت منتشر خواهد شد.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

نشست آموزشهای تخصصی تشکل های اجتماعی زنان

منتشر شده

در

توسط

هشتمین نشست آموزشی تخصصی تشکل های اجتماعی زنان و خانواده در تاریخ 9 تا 12 بهمن در محل هتل المپیک با حضور 140 نماینده تشکل ها از استان های گیلان ، مازندران ، تهران ، البرز ، قزوین ، مرکزی ، قم و سمنان برگزار گردید ،نشست فوق توسط معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با رویکرد توان افزایی و پشتیبانی فنی همراه با آموزشهای تخصصی برای تشکل های اجتماعی به عنوان سرمایه های اجتماعی برگزار شد ،خانم تهمینه شمشادی مدیر عامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان هم در این نشست شرکت کردند.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت نزد پیک زمین محفوظ است | شخصی سازی شده توسط گروه پیام ایران