با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

سومین گلگشت فصل تابستان

منتشر شده

در

سومین گلگشت ازفصل تابستان را با ۲۲ نفر‌ازاعضای کمیته فرهنگی جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست گیلان وچند‌مهمان که برای اولین بار به جمع ما پیوسته بودند به روستای زیبای اسطلخ جان رفتیم ودرمجتمع تفریحی ماه‌تی تی اقامت گزیدیم وبااستقبال گرم آقای بهروز شکوری وهمسرشان خانم زینب مهرابی مسولان مجتمع روبروشدیم،

سرکارخانم حنانی ضمن معرفی جمعیت و طرح ورمی کمپوست  را که درسال ۹۲ باهمراهی آقای مهندس حمید شکوری دهیار اسطلخ جان که درروستا اجراع‌کرده وبا موفقیت خوبی روبروشده بودبرای حاضرین توضیح دادند وچند نفر ازاعضای جمعیت نحوه آماده سازی بستر ورمی کمپوست وخواندن مطالبی درموردیوزپلنگ آسیایی ،روز بدون خودرو  وبازی باحروف که برای تقویت حافظه بود اجرا نمودند ودرآخربه اتفاق سرکارخانم قاسمی کارمند بهداری اسطلخ جان به منطقه اربه دشت رفتیم و ازفضای سرسبز آنجا بازدید نمودیم ودرهنگام بازگشت ازمغازه هایی که تولیدات لبنی سالم داشتند خرید کردم ویک روز به یاد ماندنی دیگر دردفترزندگی مان رقم خورد

.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

ویژه‌نامه نوروز

منتشر شده

در

توسط

آن صبح نخستين بهاري كه زشادي

مي‌آورد از چلچله پيغام، شماييد

 

سالي كه گذشت براي سرزمين‌مان ايران، از همان آغازين روزهايش با سختي و رنج آغاز شد. اما از همان روزها آنچه كه دلگرم‌مان مي‌كرد، بودن در مجموعه و كنار دوستاني بود كه همدلي‌شان وجودمان را گرم و گام‌هايمان را استوار مي‌ساخت.

اطمينان داشتيم كه در كنار  دوستان‌مان در جمعيت زنان مي‌توانيم دست در دست هم كارهاي موثري براي محيط زيست، سلامت و آگاهي بخشي اجتماعي انجام دهيم.

و اين چنين بود كه با برنامه‌ريزي و همگامي توانستيم سال 1398 را به پايان رسانيم. سالي كه علي‌رغم روزهاي سخت پاياني‌اش به اميد روزهاي بهتر و به شوق آرامش، خلاصه‌ای از گزارش عملكرد جمعيت را تقديم مي‌كنيم به اعضاي داوطلب، متعهد و مسئولش كه چراغ خانه جمعيت را روشن نگاه داشتند و كارنامه‌اش را رنگين ساختند.

 

گيرم كه سحر رفته و شب دور و دراز است

در كوچه خاموش زمان، گام شماييد

——

 

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

اعضای جمعیت زنان در مهدکودک مهرآهنگ

منتشر شده

در

توسط

روز چهارشنبه ۳۰ بهمن تعدادی از اعضای هیات امنای جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست به همراه چند تن از اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست برای آگاهسازی و همکاری با مربیان آموزشگاه هنر و خلاقیت مهرآهنگ، جلسه آموزشی با موضوع پسماند و مدیریت آن داشتند.

گزارش کامل این فعالیت به زودی در سایت جمعیت منتشر خواهد شد.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

نشست آموزشهای تخصصی تشکل های اجتماعی زنان

منتشر شده

در

توسط

هشتمین نشست آموزشی تخصصی تشکل های اجتماعی زنان و خانواده در تاریخ 9 تا 12 بهمن در محل هتل المپیک با حضور 140 نماینده تشکل ها از استان های گیلان ، مازندران ، تهران ، البرز ، قزوین ، مرکزی ، قم و سمنان برگزار گردید ،نشست فوق توسط معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با رویکرد توان افزایی و پشتیبانی فنی همراه با آموزشهای تخصصی برای تشکل های اجتماعی به عنوان سرمایه های اجتماعی برگزار شد ،خانم تهمینه شمشادی مدیر عامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان هم در این نشست شرکت کردند.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت نزد پیک زمین محفوظ است | شخصی سازی شده توسط گروه پیام ایران