با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

21 مرداد روز ملی دریای خزر

منتشر شده

در

مادران خزر در کنار دریا،برای حفاظت از آن هم پیمان شدند. به مناسبت 21 مرداد روز دریای خزر، اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان( دفاتر رشت و رضوانشهر) با اجرای برنامه ای فرهنگی در ساحل ” تازه آباد” رضوانشهر به منظور حفاظت از محیط زیست آن هم پیمان شدند.

هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی و اجتماعی شناساندن ظرفیت های دریای خزر و مخاطراتی که این دریا و موجودات آن را تهدید می کند برای میهمانان و مسافران بوده است.

این جشنواره که همراه با پاکسازی ساحل تازه آباد رضوانشهر ،خواندن سرودهای دسته جمعی، اجرای بازیهای گروهی و خواندن شعر و مقالاتی پیرامون آشنایی بیشتر با فرصت ها و تهدیداتی که دریای خزر با آن مواجه است مورد استقبال مسافران و میهمانان حاضر قرار گرفت، بطوریکه تعدادی از مسافران به اعضای جمعیت پیوستند و یکی از میهمانان دریای خزر از استان مرکزی،اعضای جمعیت را مادران خزر نامید و عنوان نمود که خواهان آن است که عضو افتخاری جمعیت باشد تا بتواند در استان خود نیز در مورد حفاظت و مراقبت از این موهبت الهی تلاش نماید. در انتهای برنامه توسط اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان مراسم شکرگزاری در مقابل دریای خزر اجرا شد.

تعداد اعضای دفتر رشت 38 نفر و تعداد اعضای دفتر رضوانشهر 25 نفر بودند و خانم عسگرپور عضو شورای شهر رضوانشهر نیز ضمن حضور و سخنرانی حمایت خود را از این پویش اعلام نمودند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

جمعیت زنان در پارک محتشم

منتشر شده

در

توسط

حضور جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست گیلان به دعوت از اداره کل محیط زیست استان گیلان درپارک شهر(محتشم) عمارت کلاه فرنگی چهارشنبه ۱۷ مهر به مناسبت روزجهانی کودک ومحیط زیست.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

جمعیت زنان در دبستان شهید نجات الهی

منتشر شده

در

توسط

در راستای اجرای کارگاه آموزشی با موضوع پسمانددرمدارس روز چهارشنبه98/7/16 اعضای جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست گیلان درپایه های 3,4,5,6دبستان نجات اللهی بامدیریت خانم دستوار حضوریافتند.

محتوای برنامه:
معرفی جمعیت…
اجرای یخ شکن(خواندن شعر به شکل دسته جمعی).
پرسش وپاسخ درمورد پسماند جهت تفهیم این واژه به کمک خوددانش آموزان.
دادن کارتهایی با تصاویر انواع زباله وهمچنین انواع زباله به شکل عینی به دانش آموزان جهت تفکیک, باهدف ارزیابی بازخوردشان.
درانتها توضیح مختصری درمورد روزجهانی غذا به دانش آموزان ارایه شد.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

کلاس آموزشی

منتشر شده

در

توسط

کلاس آموزشی درون کمیته ای کمیته ی فرهنگی در تاریخ ۱۶ مهر ماه با حضور اعضای جمعیت برنامه ای با عنوان آشنایی باقوانین حفاظت از محیط زیست، با حضور خانم سیاسی فر(وکیل دادگستری ) در دفتر جمعیت برگزار شد.
در این جلسه ایشان مروری بر قوانین محیط زیستی ایران را ارائه دادند و سپس به سوالات حاضران در این زمینه و مشکلاتی که در مواجهه با نقض این قوانین میتوان بدان استناد نمود پاسخ داد همچنین ایشان پاسخ سوالات حاضران را در مورد حقوق شهروندی داد.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت