با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

یکشنبه سبز در باشگاه ذات پرور

منتشر شده

در

درراستای پویش یکشنبه های سبز  حضور در باشگاه ورزشی ذات پرور به مناسبت ۸مرداد روز ملی جنگل ها تعداد ۸ نفراز اعضای جمعیت‌ زنان‌ و جوانان حافظ محیط زیست گیلان حضور یافتند وبا تعداد۲۰‌ نفر از بانوانی که دراین باشگاه ورزش میکردندگفتگو نمودند،ابتدا خانم شمشادی مدیرعامل جمعیت زنان به معرفی جمعیت و اهداف آن که‌ حفاظت از محیط زیست ازطریق آموزش،پژوهش و آگاهی‌ رسانی و ترویج فرهنگ محیط زیست با تکیه برمشارکت به جلب اعتماد عمومی وتوانمند سازی زنان و جوانان و درتعامل با سازمانهای دولتی و غیردولتی فعالیت می کنند‌ پرداختند و توضیح جامعی در مورد جنگل واهمیت آن برای حاضرین دادند،سپس افراد باشگاه به دوگروه ده‌نفره تقسیم شدند و در هرگروه آموزشگران جمعیت زنان به نوبت درمورد تفکیک زباله ازمبدا،مضرات پلاستیک وکاهش آن با استفاده کردن ازکیسه های پارچه ای، سفره های نان، قمقمه آب و استفاده از کیسه مخصوص زباله خودرو و غیره اطلاعات دادند ونقش زنان‌ را در تولید کمتر زباله در منزل یاد آور شدند.

اسقبال خانم ها بسیار خوب بود و درپایان ازخانم ذات پرور مربی محترم باشگاه که با اسقبال گرمشان روبروشده بودیم و از اینکه این فرصت را دراختیار جمعیت زنان قرار داده بودندصمیمانه سپاسگزاریم.

 

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

جمعیت زنان در پارک محتشم

منتشر شده

در

توسط

حضور جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست گیلان به دعوت از اداره کل محیط زیست استان گیلان درپارک شهر(محتشم) عمارت کلاه فرنگی چهارشنبه ۱۷ مهر به مناسبت روزجهانی کودک ومحیط زیست.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

جمعیت زنان در دبستان شهید نجات الهی

منتشر شده

در

توسط

در راستای اجرای کارگاه آموزشی با موضوع پسمانددرمدارس روز چهارشنبه98/7/16 اعضای جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست گیلان درپایه های 3,4,5,6دبستان نجات اللهی بامدیریت خانم دستوار حضوریافتند.

محتوای برنامه:
معرفی جمعیت…
اجرای یخ شکن(خواندن شعر به شکل دسته جمعی).
پرسش وپاسخ درمورد پسماند جهت تفهیم این واژه به کمک خوددانش آموزان.
دادن کارتهایی با تصاویر انواع زباله وهمچنین انواع زباله به شکل عینی به دانش آموزان جهت تفکیک, باهدف ارزیابی بازخوردشان.
درانتها توضیح مختصری درمورد روزجهانی غذا به دانش آموزان ارایه شد.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

کلاس آموزشی

منتشر شده

در

توسط

کلاس آموزشی درون کمیته ای کمیته ی فرهنگی در تاریخ ۱۶ مهر ماه با حضور اعضای جمعیت برنامه ای با عنوان آشنایی باقوانین حفاظت از محیط زیست، با حضور خانم سیاسی فر(وکیل دادگستری ) در دفتر جمعیت برگزار شد.
در این جلسه ایشان مروری بر قوانین محیط زیستی ایران را ارائه دادند و سپس به سوالات حاضران در این زمینه و مشکلاتی که در مواجهه با نقض این قوانین میتوان بدان استناد نمود پاسخ داد همچنین ایشان پاسخ سوالات حاضران را در مورد حقوق شهروندی داد.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت