با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

گرامیداشت روز هوای پاک -نمایندگی رضوانشهر(۹۵/۱۰/۲۹)

منتشر شده

در

مراسم روز هوای پاک با حضور مدیران مدارس، معلمان،اولیا، و جمعی از اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست رضوانشهر در مدرسه ی فتح کوهستان و ایلچیقران رضوانشهر برگزار شد.
به گزارش پیک زمین ،مراسم با آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز شد.در ادامه شیرین پارسی, سوالاتی را با مفاهیم محیط زیستی با دانش آموزان مطرح نمودند، ایشان از دانش آموزان خواستند تا ماه آینده چند کار محیط زیستی انجام داده و به پنج نفر از آنها با توجه به کاری که انجام داده اند هدیه ای داده خواهد شد
.در ادامه مراسم، سوگندنامه روز هوای پاک توسط یکی از دانش آموزان قرائت گردید.
و در آخر به دانش آموزان کلاس پایه پنجم و معلم مربوطه خانم مهوش رحمانی که کارهای محیط زیستی از جمله تفیکک زباله،کاردستی با مواد بازیافتی،لانه برای پرنده ها،جمع نمودن زباله های مدرسه ، و تهیه شعارهایی با مضمون روز هوای پاک انجام داده بودند،ساک خوراکی مدرسه و نشریه پیک زمین هدیه داده شد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

کارگاه نقش سازمان های مردم نهاد در کاهش آسیب های فرهنگی و اجتماعی

منتشر شده

در

توسط

کارگاه نقش سازمان­های مردم نهاد در کاهش آسیب­ های فرهنگی و اجتماعی روز پنج شنبه 4 مرداد 1397 توسط اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان برگزار شد. خانم زهره شمشادی مدیر عامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در این جلسه حضور یافته و به معرفی جمعیت و گروه های متشکله آن پرداختند. در ادامه ایشان از تجربه مفید جمعیت زنان در مورد آموزش آگاهی­ های زیست­ محیطی، محرومیت ­زدایی، هدایت و کمک روانشناسی به مادران دانش آموزان و گرفتن انشعاب آب آشامیدنی در مدرسه مهدیه، گزارشی ارایه نمودند.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

زندگی آبزیان در تالاب انزلی

منتشر شده

در

توسط

آبزیان در تالاب انزلی

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

پخش مستند مادر زمین

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار می کند:
پخش مستند مادر زمین
زمان: چهارشنبه 6 تیر 1397
ساعت 18 الی 21

به دلیل ظرفیت محدود لطفا جهت ثبت نام  با شماره ی 09368811173 آقای شایان سلطانی تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت