با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

گرامیداشت روز جهانی کودک-مدرسه سپاس(۹۵/۷/۱۵)

منتشر شده

در

جمعی از اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست به مناسبت روز کودک به همراه کارشناسان اداره ی کل محیط زیست گیلان در مدرسه ی سپاس حضور یافتند.
به گزارش پیک زمین، شعارهای محیط زیستی از قبیل “روز جهانی کودک مبارک باد “،”میراث فرهنگی و دوستی با طبیعت در زندگی کودک امروز” ،”محیط زیست پاک حق ما کودکان است “و “کودکان تشنه اند “در دست دانش آموزان دیده میشد.
خانم شمشادی ،مدیرعامل جمعیت زنان،این روز را تبریک گفتند و درباره ی روز کودک و حقوق کودک از محیط زیست سخن گفتند.
در ادامه مهندس عربانی ،مسئول روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان ،به صحبت با دانش آموزان در ارتباط با زباله،پاکیزگی محیط زیست ،حمایت کودکان از محیط زیست و تذکر به دیگران درباره ی رفتار های نا درست محیط زیستی و تلاش و همکاری کودکان برای داشتن محیطی سالم پرداختند.
همچنین خاطر نشان کردند که در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی پیش رو ،کودکان با جمع آوری زباله های دیگران آنان را شرمنده سازند .
آناهیتا موسوی ،دانش آموز مدرسه ی سپاس ،روز کودک را تبریک و در ارتباط با تولید زباله ی کمتر،مصرف آب کمتر ،قطع نکردن درختان و ننوشتن یادگاری بر روی آن مطالبی را ارائه داد.
لازم به ذکر است که سایر دانش آموزان به گفتگو درباره ی نقش درخت در تولید اکسیژن و کاهش ی اکسید کربن و تاکید بر روشن نکردن آتش در جنگل پرداختند.
در انتها خانم حسینیان ،کارشناس آموزش اداره ی کل محیط زیست استان،با طرح مسابقه ای در ارتباط با راه های کمتر مصرف کردن آب ،جوایزی را برای دانش آموزان اختصاص دادند.
و جمعیت زنان نیز قول درج مقاله ی محیط زیستی آن ها را در نشریه ی پیک زمین داد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب
تبلیغات

اخبار جمعیت