با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

نشست دوم جمعیت زنان با محوریت سد شفارود در نمایندگی رضوانشهر برگزار شد.

منتشر شده

در

دومین روز از بیست و سومین نشست سالانه ی ملی شعبات جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست در تاریخ ۹۵/۸/۲۷ در کتابخانه عمومی رضوانشهر و به میزبانی اعضا و دوستداران دفتر نمایندگی جمعیت زنان در قالب کارگاه برگزار شد.
به گزارش پیک زمین ،در این نشست علاوه بر اعضا و دوستداران جمعیت زنان ،مهندس شادکام، مسئول اداره محیط زیست شهرستان رضوانشهر و دکتر نوری از کارشناسان اداره منابع طبیعی نیز حضور داشتند.
در ابتدای کارگاه مربوطه که با محوریت معضلات منطقه بود ،شیرین پارسی، عضو هیئت مدیره ی جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست گیلان پس از خوشامدگویی به تاریخچه ی این تشکل و رسالت و اهداف آن اشاره کردند .
پس از حضور همه ی میهمانان،عالیه ساسانی، مسئول دفتر نمایندگی رضوانشهر ،با قرائت متنی به خوش آمدگویی پرداخته و از حضور مهمانان اظهار خرسندی کرد.
در ادامه مهندس زهرا جنسی، کارشناس ارشد محیط زیست و عضو جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان ومهندس ظفرنژاد عضو جمعیت زنان تهران به ارائه مطالبی در مورد پروژه ی سد شفارود و معضلات و مشکلات به وجود آمده با احداث این سد توضیحاتی را ایراد نمودند.
و در پایان آقای نوری، سوالاتی درباره ساخت سدها و دیگر سازه های جاده ای و شهری مطرح نمود، از جمله آن که به جای تخریب مناطق و جابه جایی جمعیتی آیا راهکاری می توان پیشنهاد کرد؟!
لازم به ذکر است؛ پس از صحبت های ایشان تعدادی از مهمانان و کارشناسان جمعیت و خانم ظفرنژاد برای پرسش و پاسخ آمادگی خود را اعلام داشتند که متاسفانه به دلیل محدودیت حضور در کتابخانه و پایان ساعت اداری، انجام آن مقدور نشد.
این کارگاه با پذیرایی و بازدید از سد شفارود پایان یافت .

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت