با ما همراه باشید

زنگ تفریح

میوه های زمین

منتشر شده

در

چهاردهم بهمن  97 از ساعت پنج و نیم تا هفت و نیم برنامه میوه های زمین با خنده ها و بازی های سرخوشانه بچه ها در دفتر جمعیت زنان برگزار شد. آنها در اکثر بازیها شامل عموزنجیرباف ،خاله بازی، قایم موشک ، گل بازی، نقاشی و … که همگی پیشنهاد خوشان بود ، تسهیلگران را به عنوان همبازی وارد بازی کردند. تمام این بازیها به شیوه ابداعی و متفاوت بچه ها انجام شد. به خواست آنها یکی از کتابها انتخاب و برای آنها خوانده شد. هر جا که کودکان می خواستندکاری برایشان انجام شود، مانند بازکردن پوست شکلات، فقط به آنها کمک شدو آنها از کسب موفقیت در این کار خشنود شدند. آنها در طول بازی بارها و بارها درباره نبودن یکی از دوستانشان پرسیدند و به نظر می رسیداز نبود او قدری ناخشنود یا دلتنگ شدند. در پایان با مشارکت فعالانه و مشتاقانه بچه ها اتاق بازی تمیز و وسایل مرتب شد.

 

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زنگ تفریح

برنامه میوه های  زمین

منتشر شده

در

توسط

برنامه میوه های  زمین در بیست و پنجمین روز از بهار با حضور بچه ها در پارک برگزار شد.کودکان به کمک مادران خود به دنبال بهار می گشتند.آنان بهار را در جوانه گلها،وفور حلزون ها و صدای پرندگان یافتند.هر چقدر بیشتر با یکدیگر قدم میزدند،پروانه ها،زنبورها ،عنکبوت ها و مورچه های بیشتری پیدا می کردند و با ذوق به یکدیگر نشان میدادند.آنها در لابلای بوته ها و تنه درختان و دیواره های پارک ،تارهای عنکبوت و عنکبوت را پیدا می کردند.همچنین بعضی از بچه ها با سگ هایی که در پارک در حال گردش بودند،ارتباط برقرار می کردند و بازی می کردند.در ادامه گردش در پارک، چند صفحه ای از کتاب** قصه حفظ زمین کار مهم یعنی این** برای بچه ها خوانده شد.سپس بچه ها آزادانه به بازی با یکدیگر پرداختند.

ادامه مطلب

زنگ تفریح

میوه های زمین

منتشر شده

در

توسط

در تاریخ 12 اسفند، 97، یکشنبه سبز دیگری با حضور میوه های زمین در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست برگزار شد. بچه ها به گل بازی و قایم موشک پرداختند. در زمانی که کودکان در حال بازی بودند داستان مواظب طبیعت باشیم چندین بار پخش شد. در حین بازی قایم موشک، یکی از بچه ها بطور ناگهانی به یاد جعبه ورمی کمپوست کنار آشپزخانه افتادو پیشنهاد داد که سری به جعبه کرمها بزنیم. چندین کرم در جعبه پیدا کردند و آنها خوشحال بودندکه کرمهایی در جعبه وجود دارد . مادر یکی از بچه ها پیشنهاد داد تا دفعه بعد برای کرمها غذا بیاوریم. سپس به پیشنهاد بچه ها به بازی عموزنجیر باف مشغول شدند و در حین بازی، حرکات چندین جانور را انجام دادند. در انتها بچه ها با کمک یکی از اعضای جمعیت زنان یک تلفن لیوانی درست کردندو به بازی پرداختند و در ادامه بازی با در آوردن صدای چندین جانور به پایان رسید و همه با هم اتاق بازی را تمیز کردند.

 

ادامه مطلب

زنگ تفریح

پخش مستند شاعران زندگی

منتشر شده

در

توسط

یکشنبه پنجم اسفند مستند شاعران زندگی که زندگی نامه سرکار خانم شیرین پارسی می باشد با حضور و سخنرانی ایشان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست نمایش داده شد. در همین راستا سخنرانی سرکار خانم تهمینه شمشادی مدیرعامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست را داشتیم.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت