با ما همراه باشید

زنگ تفریح

معرفی و بررسی انواع پارک‌ها

منتشر شده

در

کلاس آموزشی ۱۸ آذر سومین یکشنبه هر ماه در راستای پویش یکشنبه های سبز توسط مهندس زهرا زارعی در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست برگزار شد.

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زنگ تفریح

میوه های زمین

منتشر شده

در

توسط

در تاریخ 12 اسفند، 97، یکشنبه سبز دیگری با حضور میوه های زمین در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست برگزار شد. بچه ها به گل بازی و قایم موشک پرداختند. در زمانی که کودکان در حال بازی بودند داستان مواظب طبیعت باشیم چندین بار پخش شد. در حین بازی قایم موشک، یکی از بچه ها بطور ناگهانی به یاد جعبه ورمی کمپوست کنار آشپزخانه افتادو پیشنهاد داد که سری به جعبه کرمها بزنیم. چندین کرم در جعبه پیدا کردند و آنها خوشحال بودندکه کرمهایی در جعبه وجود دارد . مادر یکی از بچه ها پیشنهاد داد تا دفعه بعد برای کرمها غذا بیاوریم. سپس به پیشنهاد بچه ها به بازی عموزنجیر باف مشغول شدند و در حین بازی، حرکات چندین جانور را انجام دادند. در انتها بچه ها با کمک یکی از اعضای جمعیت زنان یک تلفن لیوانی درست کردندو به بازی پرداختند و در ادامه بازی با در آوردن صدای چندین جانور به پایان رسید و همه با هم اتاق بازی را تمیز کردند.

 

ادامه مطلب

زنگ تفریح

پخش مستند شاعران زندگی

منتشر شده

در

توسط

یکشنبه پنجم اسفند مستند شاعران زندگی که زندگی نامه سرکار خانم شیرین پارسی می باشد با حضور و سخنرانی ایشان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست نمایش داده شد. در همین راستا سخنرانی سرکار خانم تهمینه شمشادی مدیرعامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست را داشتیم.

ادامه مطلب

زنگ تفریح

میوه های زمین

منتشر شده

در

توسط

در تاریخ 28 بهمن ،یکشنبه سبز دیگری با حضور میوه های زمین در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست برگزار شد. بچه ها بازی خود را با گل بازی شروع کردندو در ادامه بازی به قایم موشک پرداختند. در حین بازی قایم موشک جعبه ورمی کمپوست را پیدا کردند و به دنبال کرمهای درون آن گشتند. بعد به بازی با گردو و بلوک پرداختند که صدای شادی و خنده آنها در تک تک اتاق های جمعیت پیچید. نکته جالب اینجا بود که با بلوک ها با خیال خود عروسک نیز ساختند.بعد از خوردن میان وعده های سالم به صندلی بازی پرداختند و از صندلی ها به عنوان ماشین استفاده کردند. در انتها با همکاری و مشارکت همه اتاق بازی مرتب و تمیز شد.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت