با ما همراه باشید

زنگ تفریح

مصرف آب شرب در ایران

منتشر شده

در

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زنگ تفریح

میوه های زمین

منتشر شده

در

توسط

چهاردهم بهمن  97 از ساعت پنج و نیم تا هفت و نیم برنامه میوه های زمین با خنده ها و بازی های سرخوشانه بچه ها در دفتر جمعیت زنان برگزار شد. آنها در اکثر بازیها شامل عموزنجیرباف ،خاله بازی، قایم موشک ، گل بازی، نقاشی و … که همگی پیشنهاد خوشان بود ، تسهیلگران را به عنوان همبازی وارد بازی کردند. تمام این بازیها به شیوه ابداعی و متفاوت بچه ها انجام شد. به خواست آنها یکی از کتابها انتخاب و برای آنها خوانده شد. هر جا که کودکان می خواستندکاری برایشان انجام شود، مانند بازکردن پوست شکلات، فقط به آنها کمک شدو آنها از کسب موفقیت در این کار خشنود شدند. آنها در طول بازی بارها و بارها درباره نبودن یکی از دوستانشان پرسیدند و به نظر می رسیداز نبود او قدری ناخشنود یا دلتنگ شدند. در پایان با مشارکت فعالانه و مشتاقانه بچه ها اتاق بازی تمیز و وسایل مرتب شد.

 

 

ادامه مطلب

زنگ تفریح

پخش فیلم مستند بانوی گل سرخ

منتشر شده

در

توسط

اولین یکشنبه  بهمن به تاریخ 97/11/7   فیلم مستند بانوی گل سرخ در دفتر جمعیت با حضور علاقمندان به محیط زیست در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست پخش شد.

 

ادامه مطلب

زنگ تفریح

یکشنبه های سبز

منتشر شده

در

توسط

یکشنبه سبز دیگری در دفتر جمعیت برگزار شد. کودکان آزادانه به بازی با یکدیگر پرداختند و در تعامل با یکدیگر مسائل پیش آمده را خود حل کردند.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت