با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

مراسم روز ملی بدون پلاستیک در پره سر برگزار شد

منتشر شده

در

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان روز ملی بدون پلاستیک را در شهر پره سر با برگزاری مراسمی میدانی گرامی داشته و مردم را نسبت به این معضلات استفاده بی رویه کیسه های پلاستیکی مطلع کردند.

به گزارش پیک زمین براساس برنامه ریزی های مصوب شده توسط هیات مدیره تصمیم برگزاری گرامیداشت این مناسبت در شهرهای رضوانشهر و پره سر گرفته شد. این مهم با وجود تاسیس دفتر نمایندگی این سازمان در شهرستان رضوانشهر و با یاری اعضا و دوستداران محیط زیست این شهرستان ها در روزهای ۲۲ و۲۳ تیرماه در روز بازار هفتگی در این ۲ شهر اجرا شد.

۲۲ تیر ماه ۹۵ در شهر پره سر، با وجود باران، اعضای جمعیت با همکاری شهرداری و شورای شهر پره سر میزهایی را در بازار برپا و ضمن معرفی جمعیت به توضیح مناسبت حضور خود و ایجاد آگاهی از مشکلات و معضلات پیش رو و همچنین با پخش کیسه های پارچه ای قدمی در راه حفظ محیط زیست و گرامیداشت این روز مهم برداشتند.

در این روز دانش آموزان نقاشی هایی به همین مناسبت کشیدند که ضمن قدردانی شاخه گلی به آن‌ها اهدا گردید. دانش‌آموزان عبارتند از هستی دولتی، آیلین ستوده، سها رضایی، حنانه کریمی و…

در این مراسم شهردار پره سر آقای فاطمی، رئیس شورا خانم کرمی و تنی چند از اعضای شورای پره سر از جمله و محمد ستوده و جدی همینطور آقای شادکام رئیس محیط زیست نیز حضور داشتند.

شهردار پره سر پس از گفت و گو با خانم پارسی رئیس هیأت مدیره جمعیت آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان مردم نهاد اعلام نمود.

همچنین قابل ذکر است که هماهنگی های لازم توسط خانم بابایی از اعضای فعال جمعیت با مدیر مدرسه خانم خورشید سعیدی کیا صورت گردید.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

کارگاه نقش سازمان های مردم نهاد در کاهش آسیب های فرهنگی و اجتماعی

منتشر شده

در

توسط

کارگاه نقش سازمان­های مردم نهاد در کاهش آسیب­ های فرهنگی و اجتماعی روز پنج شنبه 4 مرداد 1397 توسط اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان برگزار شد. خانم زهره شمشادی مدیر عامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در این جلسه حضور یافته و به معرفی جمعیت و گروه های متشکله آن پرداختند. در ادامه ایشان از تجربه مفید جمعیت زنان در مورد آموزش آگاهی­ های زیست­ محیطی، محرومیت ­زدایی، هدایت و کمک روانشناسی به مادران دانش آموزان و گرفتن انشعاب آب آشامیدنی در مدرسه مهدیه، گزارشی ارایه نمودند.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

زندگی آبزیان در تالاب انزلی

منتشر شده

در

توسط

آبزیان در تالاب انزلی

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

پخش مستند مادر زمین

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار می کند:
پخش مستند مادر زمین
زمان: چهارشنبه 6 تیر 1397
ساعت 18 الی 21

به دلیل ظرفیت محدود لطفا جهت ثبت نام  با شماره ی 09368811173 آقای شایان سلطانی تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت