با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

مراسم روز ملی بدون پلاستیک در پره سر برگزار شد

منتشر شده

در

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان روز ملی بدون پلاستیک را در شهر پره سر با برگزاری مراسمی میدانی گرامی داشته و مردم را نسبت به این معضلات استفاده بی رویه کیسه های پلاستیکی مطلع کردند.

به گزارش پیک زمین براساس برنامه ریزی های مصوب شده توسط هیات مدیره تصمیم برگزاری گرامیداشت این مناسبت در شهرهای رضوانشهر و پره سر گرفته شد. این مهم با وجود تاسیس دفتر نمایندگی این سازمان در شهرستان رضوانشهر و با یاری اعضا و دوستداران محیط زیست این شهرستان ها در روزهای ۲۲ و۲۳ تیرماه در روز بازار هفتگی در این ۲ شهر اجرا شد.

۲۲ تیر ماه ۹۵ در شهر پره سر، با وجود باران، اعضای جمعیت با همکاری شهرداری و شورای شهر پره سر میزهایی را در بازار برپا و ضمن معرفی جمعیت به توضیح مناسبت حضور خود و ایجاد آگاهی از مشکلات و معضلات پیش رو و همچنین با پخش کیسه های پارچه ای قدمی در راه حفظ محیط زیست و گرامیداشت این روز مهم برداشتند.

در این روز دانش آموزان نقاشی هایی به همین مناسبت کشیدند که ضمن قدردانی شاخه گلی به آن‌ها اهدا گردید. دانش‌آموزان عبارتند از هستی دولتی، آیلین ستوده، سها رضایی، حنانه کریمی و…

در این مراسم شهردار پره سر آقای فاطمی، رئیس شورا خانم کرمی و تنی چند از اعضای شورای پره سر از جمله و محمد ستوده و جدی همینطور آقای شادکام رئیس محیط زیست نیز حضور داشتند.

شهردار پره سر پس از گفت و گو با خانم پارسی رئیس هیأت مدیره جمعیت آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان مردم نهاد اعلام نمود.

همچنین قابل ذکر است که هماهنگی های لازم توسط خانم بابایی از اعضای فعال جمعیت با مدیر مدرسه خانم خورشید سعیدی کیا صورت گردید.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

کلاس آموزشی یکشنبه های سبز

منتشر شده

در

توسط

پانززدهم اردیبهشت 97 کلاس آموزشی یکشنبه های سبزبا موضوع سیلاب ها و اثرات آن توسط جناب آقای دکتر نوری و فعالیتهای آبخیزداری در گیلان توسط جناب آقای مهندس محمدیان برگزار شد.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

روزجهانی زمین پاک

منتشر شده

در

توسط

درتاریخ 98/2/9 به مناسبت روزجهانی زمین پاک خانمها باقری وسدادی از کمیته آموزش جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست  درمدرسه پارسامهر حضور یافتند.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

جشن تولد متولدین اردیبهشت

منتشر شده

در

توسط

این جشن با حضور ۵۲ نفر ازاعضای جمعیت وچند مهمان امروز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت دردفتر جمعیت برگزارگردید،متولدین حاضر درجشن به مناسبت زادروز مشاهیر وادیبان بزرگ ایران ،حکیم عمر خیام شیخ بهایی،فردوسی،سعدی،رهی معیری، قیصر امین پور، دکتر محمد معین و بانو سیمین دانشور اشعار ومطالبی را برای حاضرین درجشن خواندند و درآخر خانم قربان نژاد مشاعره ای از اشعار این بزرگان شعر وادب پارسی با مشارکت‌ حاضرین برگزارنمودند وبدین ترتیب جشن درساعت ۸ شب به پایان رسید.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت