با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

مراسم روز ملی بدون پلاستیک در پره سر برگزار شد

منتشر شده

در

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان روز ملی بدون پلاستیک را در شهر پره سر با برگزاری مراسمی میدانی گرامی داشته و مردم را نسبت به این معضلات استفاده بی رویه کیسه های پلاستیکی مطلع کردند.

به گزارش پیک زمین براساس برنامه ریزی های مصوب شده توسط هیات مدیره تصمیم برگزاری گرامیداشت این مناسبت در شهرهای رضوانشهر و پره سر گرفته شد. این مهم با وجود تاسیس دفتر نمایندگی این سازمان در شهرستان رضوانشهر و با یاری اعضا و دوستداران محیط زیست این شهرستان ها در روزهای ۲۲ و۲۳ تیرماه در روز بازار هفتگی در این ۲ شهر اجرا شد.

۲۲ تیر ماه ۹۵ در شهر پره سر، با وجود باران، اعضای جمعیت با همکاری شهرداری و شورای شهر پره سر میزهایی را در بازار برپا و ضمن معرفی جمعیت به توضیح مناسبت حضور خود و ایجاد آگاهی از مشکلات و معضلات پیش رو و همچنین با پخش کیسه های پارچه ای قدمی در راه حفظ محیط زیست و گرامیداشت این روز مهم برداشتند.

در این روز دانش آموزان نقاشی هایی به همین مناسبت کشیدند که ضمن قدردانی شاخه گلی به آن‌ها اهدا گردید. دانش‌آموزان عبارتند از هستی دولتی، آیلین ستوده، سها رضایی، حنانه کریمی و…

در این مراسم شهردار پره سر آقای فاطمی، رئیس شورا خانم کرمی و تنی چند از اعضای شورای پره سر از جمله و محمد ستوده و جدی همینطور آقای شادکام رئیس محیط زیست نیز حضور داشتند.

شهردار پره سر پس از گفت و گو با خانم پارسی رئیس هیأت مدیره جمعیت آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان مردم نهاد اعلام نمود.

همچنین قابل ذکر است که هماهنگی های لازم توسط خانم بابایی از اعضای فعال جمعیت با مدیر مدرسه خانم خورشید سعیدی کیا صورت گردید.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت