با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

مراسم روز ملی بدون پلاستیک در رضوانشهر برگزار شد

منتشر شده

در

در تاریخ ۲۳ تیر ماه ۹۵ مراسم پاسداشت روز ملی بدون پلاستیک در رضوانشهر توسط جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار شد.

به گزارش پیک زمین این مراسم با همکاری و یاری شهرداری و شورای رضوانشهر و با حضور پررنگ اعضا و دوستداران محیط زیست این شهرستان در بازار روز این شهر برگزار گردید.

در این برنامه میزی جهت ارائه کیسه‌های پارچه ای، نشریه پیک زمین، بروشور معرفی جمعیت برپا گردید و اعضا ضمن گفت و گو با مردم و توضیح دلایل حضور و برگزاری این مراسم مردم را در جریان معضلات و فجایع استفاده از کیسه های پلاستیکی قرار دادند.

تاکید بر استفاده از پلاستیک کمتر، جایگزینی و استفاده از کیسه های پارچه ای و زنبیل، مدیریت مصرف و توجه به محیط زیست و سلامت از نکات مهم این صحبت ها و گفت و گوهای میان اعضای جمعیت و مردم بود.

همچنین در این مراسم شیرین پارسی رئیس هیئت مدیره جمعیت برای حضار سخنرانی نمود.

قابل ذکر است در این برنامه خانم یاری از اعضای شورای رضوانشهر و از پشتیبانان حضور جمعیت در شهر، از ابتدای مراسم در کنار تیم جمعیت حضور داشتند و این سازمان را همراهی نمودند.

این مراسم توسط ایرنا نیز بازتاب داشته است.

اخبار جمعیت

کارگاه نقش سازمان های مردم نهاد در کاهش آسیب های فرهنگی و اجتماعی

منتشر شده

در

توسط

کارگاه نقش سازمان­های مردم نهاد در کاهش آسیب­ های فرهنگی و اجتماعی روز پنج شنبه 4 مرداد 1397 توسط اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان برگزار شد. خانم زهره شمشادی مدیر عامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در این جلسه حضور یافته و به معرفی جمعیت و گروه های متشکله آن پرداختند. در ادامه ایشان از تجربه مفید جمعیت زنان در مورد آموزش آگاهی­ های زیست­ محیطی، محرومیت ­زدایی، هدایت و کمک روانشناسی به مادران دانش آموزان و گرفتن انشعاب آب آشامیدنی در مدرسه مهدیه، گزارشی ارایه نمودند.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

زندگی آبزیان در تالاب انزلی

منتشر شده

در

توسط

آبزیان در تالاب انزلی

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

پخش مستند مادر زمین

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار می کند:
پخش مستند مادر زمین
زمان: چهارشنبه 6 تیر 1397
ساعت 18 الی 21

به دلیل ظرفیت محدود لطفا جهت ثبت نام  با شماره ی 09368811173 آقای شایان سلطانی تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت