با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

مراسم روز ملی بدون پلاستیک در رضوانشهر برگزار شد

منتشر شده

در

در تاریخ ۲۳ تیر ماه ۹۵ مراسم پاسداشت روز ملی بدون پلاستیک در رضوانشهر توسط جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار شد.

به گزارش پیک زمین این مراسم با همکاری و یاری شهرداری و شورای رضوانشهر و با حضور پررنگ اعضا و دوستداران محیط زیست این شهرستان در بازار روز این شهر برگزار گردید.

در این برنامه میزی جهت ارائه کیسه‌های پارچه ای، نشریه پیک زمین، بروشور معرفی جمعیت برپا گردید و اعضا ضمن گفت و گو با مردم و توضیح دلایل حضور و برگزاری این مراسم مردم را در جریان معضلات و فجایع استفاده از کیسه های پلاستیکی قرار دادند.

تاکید بر استفاده از پلاستیک کمتر، جایگزینی و استفاده از کیسه های پارچه ای و زنبیل، مدیریت مصرف و توجه به محیط زیست و سلامت از نکات مهم این صحبت ها و گفت و گوهای میان اعضای جمعیت و مردم بود.

همچنین در این مراسم شیرین پارسی رئیس هیئت مدیره جمعیت برای حضار سخنرانی نمود.

قابل ذکر است در این برنامه خانم یاری از اعضای شورای رضوانشهر و از پشتیبانان حضور جمعیت در شهر، از ابتدای مراسم در کنار تیم جمعیت حضور داشتند و این سازمان را همراهی نمودند.

این مراسم توسط ایرنا نیز بازتاب داشته است.

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت