با ما همراه باشید

رسانه جمعیت

دانلود فصل نامه داخلی محیط زیستی پیک زمین شماره 89

منتشر شده

در

سخن سردبیر

“از شعله‌های امید در
سینه‌های خود محافظت کنیم”
“زیرا که امید بذر هویت ماست”

صهیب شکوری
فعال محیط زیست

با رسیدن بهار، طبیعت جامه‌ی سبز بر تن می‌کند. چکاوک‎ها، هزار دستان و قمریان نغمه‌ها و آوای شادی بخش و تازه سر می‌دهند. انسان‌ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم‌گرایی فرا می‌خواند. بهار پیام آور صلح، دوستی و عشقی بی ‌پایان است. رویش این پیام در میان انسان‌ها بار دیگر سایه امید، تعادل و تحول را به ارمغان خواهد آورد.
و نگاه موقرانه آفتاب، شکوه رویشی باغ را نوید می‌دهد و خنکای دوستی پس از استیلای امید بر خاکدان پژمردگی، روزگارانی برتر را در گستره‌ دل آدمی پناه می‌دهد.

بهار فصلی است برای تمام فصول، این مهمان ناخوانده‌ی تازه از راه رسیده حرفی نو در جان دارد تنها باید قدری به خویش بنگریم و “از شعله‌های امید در سینه‌های خود محافظت کنیم، زیرا که امید بذر هویت ماست”.
آنچه که امید در ما متبلور ساخته است رازی است جاودان از جوهره‌ی وجودیمان برای حفظ و مراقبه‌ از این جوهره‌ی گران تنها هم بستگی، وحدت، هم‌دلی، رضایت‌مندی و معرفت نگاه دارنده‌ی این راز است.
پس بکوشیم برای حفظ و ماندگاری این بهار زندگانی شعله‌ی امید را همچون شمعی روشن و فروزان در درون خود حفظ وحراست کنیم.

 

دانلود

اخبار جمعیت

جشن عیدانه

منتشر شده

در

توسط

عیدانه جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان به مناسبت پایان یک سال با هم بودن و تلاش جمعی و قدردانی از همه اعضای همراه برگزار شد. باشد که در سال جدید با همت و توانی بیشتر برای محیط زیست کاری کنیم.

ادامه مطلب

فعالیت جمعیت

گزارش تصویری- نقاشی و مقاله های دانش آموزان پس از بازدید از تالاب سلکه

منتشر شده

در

توسط

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت