با ما همراه باشید

رسانه جمعیت

حضور نمایندگان بیمه نوین در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

جمعیت زنان و جوتنان حافظ محیط زیست گیلان دو تا از كلاس‌های آموزشی خود را به موضوع بيمه، فوايد و انواع آن اختصاص داد كه در اين رابطه از نمایندگان “بیمه نوین” خانم ها اکبری، ناصح و زارعی و آقایان یوسفی و شکرگزار، دعوت شد تا در تاريخ های ١٩  شهریور و ۱۶ مهر سال ۱۳۹۷ كلاس‌های آموزشی مربوطه را در دفتر جمعيت برگزار كنند.

هدف از این گردهمایی، آشنایی و آگاهی حضار از شرکت‌های بیمه و شناخت در زمینه تعهدات شرکت‌های بیمه در مقابل بیمه گذاران بوده است. در ابتدا آقای شکرگزار به معرفی شرکت‌های بیمه فعال در کشور پرداختند و پس از برشمردن انواع بیمه ها از قبیل بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه ماشین‌های منطقه آزاد، بیمه عمر و بیمه خدمات درمانی، بیمه طرح آتیه فرزندان و بیمه آتش سوزی و … در مورد هر کدام توضیحات لازم را دادند و پاسخگوی سوالات متعدد دوستان حاضر در جلسه بودند. ایشان توجه حضار را به موارد مهمی از قبیل تاریخ انعقاد و اتمام قرارداد بیمه و موضوع قرارداد، جلب کردند و در پایان، به دقت در انتخاب مشاور بیمه ای که تامین کننده منافع آنان باشد تاکید داشتند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

جشن عیدانه

منتشر شده

در

توسط

عیدانه جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان به مناسبت پایان یک سال با هم بودن و تلاش جمعی و قدردانی از همه اعضای همراه برگزار شد. باشد که در سال جدید با همت و توانی بیشتر برای محیط زیست کاری کنیم.

ادامه مطلب

فعالیت جمعیت

گزارش تصویری- نقاشی و مقاله های دانش آموزان پس از بازدید از تالاب سلکه

منتشر شده

در

توسط

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت