با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

حضور خانم روشن ضمیر از مؤسسین جمعیت زنان و جوانان مبارزه با آلودگی محیط زیست در جمع اعضا

منتشر شده

در

جلسه جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان که به منظور گرامی داشت متولدین فروردین و اردیبهشت ماه و بزرگداشت هفته معلم برگزار شد خانم روشن ضمیر از مؤسسین جمعیت در این جلسه حضور داشتند.

به گزارش پیک زمین این جلسه که ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۵ در دفتر جمعیت برگزار شد تعداد زیادی از اعضا، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره جمعیت حضور داشتند و ضمن معرفی اعضایی که در این ماه‌ها متولد شدند و ضمن قدردانی از آن‌ها از هرکدام خواسته شد تا کمی برای حضار صحبت کنند.

همچنین در این جلسه زهره شمشادی مدیرعامل جمعیت در خصوص روز معلم، اهمیت و ارزش آموزش سخنانی را بیان نمود و از معلمین جمع خواسته شد تا خاطرات و تجربیات خود را با جمع درمیان بگذارند.

خانم ضمیرروشن بانوی هنرمند و نقاش که در سال ۷۶ همراه با تعدادی از دوستان با تلاش و مشقت فراوان جمعیت زنان و جوانان مبازره با آلودگی محیط زیست شعبه گیلان را تاسیس نمود از اینکه این سازمان در این سال‌ها فعالیت‌های خود را با جدیت ادامه داده است و قدم‌های شایسته مستحکمی در این راه برداشته و همینطور از اینکه امروز در جمع اعضا حضو دارد اظهار خرسندی نمود.

همچنین مهوش قربان‌نژاد از اعضای هیئت مدیره جمعیت از چگونگی آشنایی خود با خانم ضمیر روشن و دیگر اعضای مؤسس جمعیت و چگونگی تأسیس این سازمان برای حضار سخن گفت.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

گلگشت در مجتمع بوم گردی نار تی تی

منتشر شده

در

توسط

نخستین گلگشت کمیته فرهنگی جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در تاریخ 98/1/27   با شرکت 38 نفر از اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان به مقصد مجتمع تفریحی نار تی تی واقع در جاده خمام به خشکیبیجار برگزار گردید.حرکت از محل دفتر جمعیت زنان رأس ساعت 3:15 عصر آغاز شد. پس از استقرار در مجتمع خانم مهوش قربانژاد در مورد نحوه شکل گیری و وظایف کمیته ها ی مختلف جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برای حاضرین و بخصوص افراد جدیدی که به تازگی وارد جمعیت شدند توضیحاتی دادند.

در ادامه تعدادی از دوستان به گفتن خاطرات خود پرداختند و با خواندن سرود دسته جمعی و سپس پذیرایی،اعضا برای بازدید از محوطه و شنیدن سخنان مؤسس مجتمع بوم گردی  و گرفتن عکسهای یادبود وارد فضای باز محوطه شده و به گشت و گذار پرداختند سپس درباره نقش و ارزش جنگلها و تاثیر آن درکنترل و مهار آبهای زیرزمینی و جاری و همچنین جلوگیری از فرسایش خاک و  ایجاد اکسیژن هوا توسط درختان صحبت نمودند.

درپایان پس از خواندن سرو« ای ایران» بصورت دسته جمعی و بازدید از ساختمان تلارخانه واقع در محوطه مجتمع ، در ساعت 7:15 مکان مورد نظر را ترک و به سمت رشت حرکت نمودند.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

برگزاری جشن تولد متولدین فروردین

منتشر شده

در

توسط

در بیستم فرودین سال نود و هشت ،جشن تولد متولدین فروردین در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست برگزار شد.در این جشن متولدین فروردین خاطرات خود را برای افراد شرکت کننده بیان کردند و همچنین  مشاعره و خواندن سرود و از دیگر برنامه های جشن بود.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

آموزش حفاظت از تالاب

منتشر شده

در

توسط

آموزش حفاظت از تالاب، همراه با بازدید عمومی از مرکز آموزش تالاب انزلی در سلکه در تاریخ 9 فروردین 98 توسط جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

ادامه مطلب

اخبار جمعیت