با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

حضور خانم روشن ضمیر از مؤسسین جمعیت زنان و جوانان مبارزه با آلودگی محیط زیست در جمع اعضا

منتشر شده

در

جلسه جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان که به منظور گرامی داشت متولدین فروردین و اردیبهشت ماه و بزرگداشت هفته معلم برگزار شد خانم روشن ضمیر از مؤسسین جمعیت در این جلسه حضور داشتند.

به گزارش پیک زمین این جلسه که ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۵ در دفتر جمعیت برگزار شد تعداد زیادی از اعضا، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره جمعیت حضور داشتند و ضمن معرفی اعضایی که در این ماه‌ها متولد شدند و ضمن قدردانی از آن‌ها از هرکدام خواسته شد تا کمی برای حضار صحبت کنند.

همچنین در این جلسه زهره شمشادی مدیرعامل جمعیت در خصوص روز معلم، اهمیت و ارزش آموزش سخنانی را بیان نمود و از معلمین جمع خواسته شد تا خاطرات و تجربیات خود را با جمع درمیان بگذارند.

خانم ضمیرروشن بانوی هنرمند و نقاش که در سال ۷۶ همراه با تعدادی از دوستان با تلاش و مشقت فراوان جمعیت زنان و جوانان مبازره با آلودگی محیط زیست شعبه گیلان را تاسیس نمود از اینکه این سازمان در این سال‌ها فعالیت‌های خود را با جدیت ادامه داده است و قدم‌های شایسته مستحکمی در این راه برداشته و همینطور از اینکه امروز در جمع اعضا حضو دارد اظهار خرسندی نمود.

همچنین مهوش قربان‌نژاد از اعضای هیئت مدیره جمعیت از چگونگی آشنایی خود با خانم ضمیر روشن و دیگر اعضای مؤسس جمعیت و چگونگی تأسیس این سازمان برای حضار سخن گفت.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت