با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

حضور جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست در مدرسه هفده شهریور

منتشر شده

در

پیرو دعوت و علاقمندی مدیریت محترم دبیرستان هفده شهریور، سرکار خانم کرامتی، تعدادی از اعضای جمعیت متشکل از خانم‌ها شمشادی، سدادی، عرفانی و باقری در این مدرسه حضور یافتند.

به گزارش پیک زمین حضور اعضای جمعیت در مراسم صبحگاهی این هنرستان در روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۵ می‌باشد که در این دیدار زهره شمشادی مدیر عامل جمعیت برای دانش‌آموزان سخنرانی نمود.

مدیرعامل جمعیت ضمن اشاره به معضلات و مشکلاتی که زباله برای محیط زیست ایجاد نموده است از اهمیت تولید زباله کمتر، چگونگی جمع‌آوری و تفکیک زباله مطالبی ایراد کرده و تاکید نمود تفکیک زباله بعنوان یک حلقه از حلقه‌هایی است که برای نجات زمین باید به آن توجه داشت.

شمشادی تصریح کرد: باید دست بدست هم دهیم و برای حفظ محیط زیست و نجات کره زمین تلاش کنیم.

اعضای جمعیت ضمن آشنایی با مربیان محترم دبیرستان، یکی از دانش‌آموزان از سوی مدیر محترم دبیرستان بعنوان رابط بین جمعیت و مدرسه جهت ایجاد ارتباط بیشتر و موثرتر انتخاب و معرفی شد.

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت