با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

حضور جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست در مدرسه هفده شهریور

منتشر شده

در

پیرو دعوت و علاقمندی مدیریت محترم دبیرستان هفده شهریور، سرکار خانم کرامتی، تعدادی از اعضای جمعیت متشکل از خانم‌ها شمشادی، سدادی، عرفانی و باقری در این مدرسه حضور یافتند.

به گزارش پیک زمین حضور اعضای جمعیت در مراسم صبحگاهی این هنرستان در روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۵ می‌باشد که در این دیدار زهره شمشادی مدیر عامل جمعیت برای دانش‌آموزان سخنرانی نمود.

مدیرعامل جمعیت ضمن اشاره به معضلات و مشکلاتی که زباله برای محیط زیست ایجاد نموده است از اهمیت تولید زباله کمتر، چگونگی جمع‌آوری و تفکیک زباله مطالبی ایراد کرده و تاکید نمود تفکیک زباله بعنوان یک حلقه از حلقه‌هایی است که برای نجات زمین باید به آن توجه داشت.

شمشادی تصریح کرد: باید دست بدست هم دهیم و برای حفظ محیط زیست و نجات کره زمین تلاش کنیم.

اعضای جمعیت ضمن آشنایی با مربیان محترم دبیرستان، یکی از دانش‌آموزان از سوی مدیر محترم دبیرستان بعنوان رابط بین جمعیت و مدرسه جهت ایجاد ارتباط بیشتر و موثرتر انتخاب و معرفی شد.

اخبار جمعیت

گلگشت در مجتمع بوم گردی نار تی تی

منتشر شده

در

توسط

نخستین گلگشت کمیته فرهنگی جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در تاریخ 98/1/27   با شرکت 38 نفر از اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان به مقصد مجتمع تفریحی نار تی تی واقع در جاده خمام به خشکیبیجار برگزار گردید.حرکت از محل دفتر جمعیت زنان رأس ساعت 3:15 عصر آغاز شد. پس از استقرار در مجتمع خانم مهوش قربانژاد در مورد نحوه شکل گیری و وظایف کمیته ها ی مختلف جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برای حاضرین و بخصوص افراد جدیدی که به تازگی وارد جمعیت شدند توضیحاتی دادند.

در ادامه تعدادی از دوستان به گفتن خاطرات خود پرداختند و با خواندن سرود دسته جمعی و سپس پذیرایی،اعضا برای بازدید از محوطه و شنیدن سخنان مؤسس مجتمع بوم گردی  و گرفتن عکسهای یادبود وارد فضای باز محوطه شده و به گشت و گذار پرداختند سپس درباره نقش و ارزش جنگلها و تاثیر آن درکنترل و مهار آبهای زیرزمینی و جاری و همچنین جلوگیری از فرسایش خاک و  ایجاد اکسیژن هوا توسط درختان صحبت نمودند.

درپایان پس از خواندن سرو« ای ایران» بصورت دسته جمعی و بازدید از ساختمان تلارخانه واقع در محوطه مجتمع ، در ساعت 7:15 مکان مورد نظر را ترک و به سمت رشت حرکت نمودند.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

برگزاری جشن تولد متولدین فروردین

منتشر شده

در

توسط

در بیستم فرودین سال نود و هشت ،جشن تولد متولدین فروردین در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست برگزار شد.در این جشن متولدین فروردین خاطرات خود را برای افراد شرکت کننده بیان کردند و همچنین  مشاعره و خواندن سرود و از دیگر برنامه های جشن بود.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

آموزش حفاظت از تالاب

منتشر شده

در

توسط

آموزش حفاظت از تالاب، همراه با بازدید عمومی از مرکز آموزش تالاب انزلی در سلکه در تاریخ 9 فروردین 98 توسط جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

ادامه مطلب
تبلیغات

اخبار جمعیت