با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

جمعیت زنان در دبستان حمزه رفعتی

منتشر شده

در

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در روز ۱۴ مهر ماه در دبستان حمزه رفعتی رشت با مدیریت سرکار خانم بلورچی در ۳ کلاس پایه سوم برای یک کارگاه آموزشی با موضوع تفهیم واژه پسماند و انواع آن به دانش آموزان حاضر شدند .محتوای کارگاه :معرفی جمعیت ،آشنایی با دانش آموزان با خواندن یک شعر محیط زیستی و انجام پرسش و پاسخ و استفاده از نظرات دانش آموزان جهت رسیدن به مفهوم پسماند و انواع آن.در انتها ارزیابی بازخورد دانش آموزان از مطالب ارائه شده با استفاده از کارتهایی با تصاویر انواع زباله و زباله های مختلف به شکل عینی و عملی جهت تفکیک،انجام شد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

کلاس آموزشی پسماند گیلان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در راستای فعالیتهای آموزشی ترویجی پویش یکشنبه های سبز در روز یکشنبه 29 مهرماه کلاس آموزشی با عنوان پسماند گیلان و مسائل مربوط به آن را برگزار نمود .

سخنران کلاس آموزش آقای دکتر پورعلی کارشناس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری بودند .

ایشان ابتدا توضیحاتی در خصوص عملکرد سازمان مدیریت پسماند و کارخانه کود آلی بیان نمودند . سپس جلسه به صورت پرسش و پاسخ اداره شد .

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

کلاس آموزشی ورمی کمپوست

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست گیلان در راستای توانمند سازی اعضا و آگاهی رسانی کلاس آموزشی ورمی کمپوست را توسط سرکارخانم حشمتی صولتی از اعضا و  کارشناس محیط زیست درتاریخ ۹۸/۷/۲۱ برای اعضای جمعیت  برگزار نمود.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

جمعیت زنان در دبستان حمزه رفعتی

منتشر شده

در

توسط

اعضای جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست گیلان  درتاریخ یکشنبه 98/7/21درپایه های 4,5,6دبستان حمزه رفعتی بامدیریت خانم میرحامد حضوریافتند.

 

محتوای برنامه:

معرفی جمعیت…

اجرای یخ شکن.

پرسش وپاسخ درمورد پسماند باهدف تفهیم این واژه .

ارزیابی بازخورد دانش آموزان بااستفاده از کارتهای مصورو زباله هایی به شکل عینی وعملی جهت تفکیک.

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت