با ما همراه باشید

رسانه جمعیت

جلسه عصرانه متولدین خرداد و تیرماه جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

جلسه عصرانه متولدین خرداد و تیرماه جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان، روز سه شنبه 5 تیر 1397، در دفتر جمعیت برگزار شد. این جلسه، با خواندن متن‌های زیبا و خوش‌آمدگویی به جمع و تبریک به متولدین این دوماه، برنامه آغاز شد. در ادامه افراد شاخص و نامدار ایرانی متولد خرداد ماه از جمله ” استاد جلیل شهناز، استاد سعید نفیسی، محسن مخلباف، عباس یمینی شریف و استاد عزت الله انتظامی” معرفی شدند. سپس متن کوتاهی درباره استاد جلیل شهناز خوانده و قطعه‌ای کوتاه از تک نوازی استاد را پخش شد. پس از شنیدن صحبت‌های متولدین ماه، بازی و سرگرمی شادی در میان حاضرین بیشتر گردید. در پایان برنامه ترانه‌های محلی بصورت گروهی و هم‌آوایی خوانده شد و ضمن پذیرایی از مهمانان، عکس‌هایی به یادگار گرفته شد.

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

جشن عیدانه

منتشر شده

در

توسط

عیدانه جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان به مناسبت پایان یک سال با هم بودن و تلاش جمعی و قدردانی از همه اعضای همراه برگزار شد. باشد که در سال جدید با همت و توانی بیشتر برای محیط زیست کاری کنیم.

ادامه مطلب

فعالیت جمعیت

گزارش تصویری- نقاشی و مقاله های دانش آموزان پس از بازدید از تالاب سلکه

منتشر شده

در

توسط

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت