با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

جلسه برنامه ریزی بزرگداشت هفته منابع طبیعی در رضوانشهر برگزار شد

منتشر شده

در

جلسه برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم هایی در هفته منابع طبیعی در رضوانشهر توسط فعالان محیط زیست این شهرستان در تاریخ ۴ اسفند ماه ۹۴ با حضور شیرین پارسی عضو هیئت مدیره جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار شد.

در این جلسه که عصر روز سه شنبه برگزار شد، در خصوص نحوه برگزاری مراسمی که به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری برگزار خواهد شد برنامه ریزی و تصمیماتی اتخاذ گردید و همچنین آقای احمدی عضو جمعیت مسوول اجرای این مراسم از سوی اعضا انتخاب گردیدند.

شایان ذکر است که در این جلسه علاوه بر اینکه در مورد چگونگی آماده سازی و مقدمات ایجاد بازارچه که در هفته منابع طبیعی بر پا خواهد شد تصمیماتی گرفته شد، مقرر گردید در کتابخانه عمومی که محل برگزاری این بازارچه می باشد ۱۰ غرفه در اختیار جمعیت قرارگیرد.

محصولاتی که در این غرفه‌ها عرضه خواهند شد عبارتند از: یک غرفه جهت فروش شیرینی‌های محلی خانم سهیلا داودی، یک عدد مخصوص ارائه گل‌های طبیعی، دو غرفه جهت فروش صنایع دستی، دو غرفه جهت فروش محصولات محلی از قبیل : عسل، ترشی، تخم مرغ، یک عدد برای عرضه لباس‌های محلی و یک غرفه مخصوص غذاهای محلی و در نهایت یک غرفه هم مخصوص ارائه قارچ و سبزیجات محلی خواهد بود.

دراین نشست تصویب گردید ۱۰ درصد از فروش کالاهای محصولات بازارچه به صندوق جمعیت برای صرف امور خیریه تعلق گیرد.

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت