با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

جلسه برنامه ریزی بزرگداشت هفته منابع طبیعی در رضوانشهر برگزار شد

منتشر شده

در

جلسه برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم هایی در هفته منابع طبیعی در رضوانشهر توسط فعالان محیط زیست این شهرستان در تاریخ ۴ اسفند ماه ۹۴ با حضور شیرین پارسی عضو هیئت مدیره جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار شد.

در این جلسه که عصر روز سه شنبه برگزار شد، در خصوص نحوه برگزاری مراسمی که به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری برگزار خواهد شد برنامه ریزی و تصمیماتی اتخاذ گردید و همچنین آقای احمدی عضو جمعیت مسوول اجرای این مراسم از سوی اعضا انتخاب گردیدند.

شایان ذکر است که در این جلسه علاوه بر اینکه در مورد چگونگی آماده سازی و مقدمات ایجاد بازارچه که در هفته منابع طبیعی بر پا خواهد شد تصمیماتی گرفته شد، مقرر گردید در کتابخانه عمومی که محل برگزاری این بازارچه می باشد ۱۰ غرفه در اختیار جمعیت قرارگیرد.

محصولاتی که در این غرفه‌ها عرضه خواهند شد عبارتند از: یک غرفه جهت فروش شیرینی‌های محلی خانم سهیلا داودی، یک عدد مخصوص ارائه گل‌های طبیعی، دو غرفه جهت فروش صنایع دستی، دو غرفه جهت فروش محصولات محلی از قبیل : عسل، ترشی، تخم مرغ، یک عدد برای عرضه لباس‌های محلی و یک غرفه مخصوص غذاهای محلی و در نهایت یک غرفه هم مخصوص ارائه قارچ و سبزیجات محلی خواهد بود.

دراین نشست تصویب گردید ۱۰ درصد از فروش کالاهای محصولات بازارچه به صندوق جمعیت برای صرف امور خیریه تعلق گیرد.

اخبار جمعیت

کارگاه نقش سازمان های مردم نهاد در کاهش آسیب های فرهنگی و اجتماعی

منتشر شده

در

توسط

کارگاه نقش سازمان­های مردم نهاد در کاهش آسیب­ های فرهنگی و اجتماعی روز پنج شنبه 4 مرداد 1397 توسط اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان برگزار شد. خانم زهره شمشادی مدیر عامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در این جلسه حضور یافته و به معرفی جمعیت و گروه های متشکله آن پرداختند. در ادامه ایشان از تجربه مفید جمعیت زنان در مورد آموزش آگاهی­ های زیست­ محیطی، محرومیت ­زدایی، هدایت و کمک روانشناسی به مادران دانش آموزان و گرفتن انشعاب آب آشامیدنی در مدرسه مهدیه، گزارشی ارایه نمودند.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

زندگی آبزیان در تالاب انزلی

منتشر شده

در

توسط

آبزیان در تالاب انزلی

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

پخش مستند مادر زمین

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار می کند:
پخش مستند مادر زمین
زمان: چهارشنبه 6 تیر 1397
ساعت 18 الی 21

به دلیل ظرفیت محدود لطفا جهت ثبت نام  با شماره ی 09368811173 آقای شایان سلطانی تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت