با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

بزرگداشت هفته هوای پاک در مدرسه پارسامهر۲

منتشر شده

در

به منظور گرامی داشت هفته هوای پاک در مدرسه پسرانه پارسامهر۲ دانش آموزان با اجرای سرود و نمایش و خواندن پیمان نامه، این روز را گرامی داشتند.

در این مراسم جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان و همچنین سرکار خانم دکتر محمدی مدیر آموزش سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت حضور داشته که ایشان سخنانی در مورد ضرورت تلاش برای حفظ هوای پاک بیان نمودند و سوالاتی طرح کرده و جوایزی را به دانش آموزان اهدا کردند. نمایندگانی از سازمان اداره کل محیط زیست در این برنامه حضور داشتند.
در انتها از همکاری مدیر مدرسه پارسامهر۲ آقای آزموده و مربی بهداشت خانم هاشمی و معلم پرتلاش کلاس دوم مدرسه ، خانم فروزان یکتایی و سایر کادر آموزشی مدرسه تشکر می نماییم.

اخبار جمعیت

نشست کتابخوانی

منتشر شده

در

توسط

آخرین نشست کتابخوانی سال 97 کمیته فرهنگی جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست با حضور 24 نفر از اعضای جمعیت ساعت 5 عصر سه شنبه 14 اسفند در دفتر جمعیت برگزار گردید.

موضوع کتابخوانی به ادبیات روسیه اختصاص داشت علاقمندان هر کدام به میل شخصی خود به عناوین زیر پرداختند:

ماکسیم گورکی،تولستوی،پوشکین،شلوخوف، آنتوان چخوف،داستایوسفکی،ولادمیرناباواکف وآنا آخماتووا،نمایشنامه، شعر ….

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

آخرین جلسه کمیته آموزش

منتشر شده

در

توسط

آخرین جلسه کمیته آموزش در سال 1397 با حضور اکثر  اعضا

برنامه ریزی برای حضور در مدارس بمناسبت هفته منابع طبیعی و  روز درختکاری و مروی بر فعالیت سال جاری و برنامه ریزی برای سال آینده همراه قدر دانی از همیاری، احساس تعهد، شور و اشتیاق و هدفمندی اعضای کمیته آموزش و اهداف جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست

 

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گلگشت کمیته فرهنگی

منتشر شده

در

توسط

از آنجایی که آخرین سه شنبه هر ماه کمیته فرهنگی جمعیت زنان و جوانان اختصاص به گلگشت دارد مسئول کمیته با نظر خواهی اعضای خود، رستوران تخت جمشید را برا ی صرف ناهار انتخاب نمودند. بعد از حضور در رستوران ابتدا اعضا به صحبت های خانم قربانژاد در مورد اکرم منفرد آریا اولین خلبان زن ایرانی گوش فرا دادند و پس از صرف ناهار و چای در  ساعت 5 عصر به سمت گلخانه ی یکی از اعضای جمعیت فرهنگی بازنشسته و کار آفرین متبحر حرکت کردندبانوان جمعیت با استقبال این بانوی مهربان و توانگر وارد گلخانه ای شدند که محل سکونتشان نیز بوده و از آن همه زیبایی حوصله و سلیقه شان مبهوت شده بودند و بدین ترتیب یک گلگشت دیگر با تجاربی ارزشمند و خاطراتی خوش به پایان رسید.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت