با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

بزرگداشت هفته هوای پاک در مدرسه پارسامهر۲

منتشر شده

در

به منظور گرامی داشت هفته هوای پاک در مدرسه پسرانه پارسامهر۲ دانش آموزان با اجرای سرود و نمایش و خواندن پیمان نامه، این روز را گرامی داشتند.

در این مراسم جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان و همچنین سرکار خانم دکتر محمدی مدیر آموزش سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت حضور داشته که ایشان سخنانی در مورد ضرورت تلاش برای حفظ هوای پاک بیان نمودند و سوالاتی طرح کرده و جوایزی را به دانش آموزان اهدا کردند. نمایندگانی از سازمان اداره کل محیط زیست در این برنامه حضور داشتند.
در انتها از همکاری مدیر مدرسه پارسامهر۲ آقای آزموده و مربی بهداشت خانم هاشمی و معلم پرتلاش کلاس دوم مدرسه ، خانم فروزان یکتایی و سایر کادر آموزشی مدرسه تشکر می نماییم.

اخبار جمعیت

کارگاه نقش سازمان های مردم نهاد در کاهش آسیب های فرهنگی و اجتماعی

منتشر شده

در

توسط

کارگاه نقش سازمان­های مردم نهاد در کاهش آسیب­ های فرهنگی و اجتماعی روز پنج شنبه 4 مرداد 1397 توسط اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان برگزار شد. خانم زهره شمشادی مدیر عامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در این جلسه حضور یافته و به معرفی جمعیت و گروه های متشکله آن پرداختند. در ادامه ایشان از تجربه مفید جمعیت زنان در مورد آموزش آگاهی­ های زیست­ محیطی، محرومیت ­زدایی، هدایت و کمک روانشناسی به مادران دانش آموزان و گرفتن انشعاب آب آشامیدنی در مدرسه مهدیه، گزارشی ارایه نمودند.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

زندگی آبزیان در تالاب انزلی

منتشر شده

در

توسط

آبزیان در تالاب انزلی

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

پخش مستند مادر زمین

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار می کند:
پخش مستند مادر زمین
زمان: چهارشنبه 6 تیر 1397
ساعت 18 الی 21

به دلیل ظرفیت محدود لطفا جهت ثبت نام  با شماره ی 09368811173 آقای شایان سلطانی تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت