با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

برگزاری کارگاه و گلگشت به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی

منتشر شده

در

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی و آشنایی بیشتر اعضای جمعیت با اعضای شهرستان رضوانشهر که یکی از شعب تازه تاسیس سازمان بشمار می اید در رضوانشهر گرد هم آمدند.

به گزارش پیک زمین این دیدار در تاریخ ششم خرداد نود و پنج با رویکرد آموزشی–تفریحی صورت گرفت.در ابتدا کارگاهی دو ساعته با موضوع تنوع زیستی در کتابخانه‌ی شهر رضوانشهر برگزار شد، که مورد توجه حضار قرار گرفت.
مهسا جنسی مدرس کارگاه در خصوص تنوع زیستی و گونه های زیستی مطالبی را بیان نمود.
ایشان ضمن اشاره به مناطق زیستی و گونه‌های زیستی موجود در حوالی شهر رضوانشهر به بیان دلایل حفاظت از تنوع زیستی، کارکرد آن و بیوتکنولوژی پرداخت که مورد بحث حضار قرار گرفت.
سپس خانم شمشادی، مدیرعامل جمعیت، از حضور اعضا تشکر و تاکید بر حضور بیشتر زنان در فعالیت‌های محیط زیستی داشت.
پس از اتمام کارگاه جمعیت برای صرف نهار و استراحت به باغ خورشید واقع در جاده دوران رفتند.
همچنین در این برنامه هیئت مدیره ی هر دو جمعیت به معرفی خود پرداختند و در ادامه تک تک اعضا ضمن معرفی خود سابقه‌ی حضور و فعالیت خود را بیان کردند و متونی در ارتباط با محیط زیست و اشعاری توسط اعضا خوانده شد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

کلاس آموزشی یکشنبه های سبز

منتشر شده

در

توسط

پانززدهم اردیبهشت 97 کلاس آموزشی یکشنبه های سبزبا موضوع سیلاب ها و اثرات آن توسط جناب آقای دکتر نوری و فعالیتهای آبخیزداری در گیلان توسط جناب آقای مهندس محمدیان برگزار شد.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

روزجهانی زمین پاک

منتشر شده

در

توسط

درتاریخ 98/2/9 به مناسبت روزجهانی زمین پاک خانمها باقری وسدادی از کمیته آموزش جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست  درمدرسه پارسامهر حضور یافتند.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

جشن تولد متولدین اردیبهشت

منتشر شده

در

توسط

این جشن با حضور ۵۲ نفر ازاعضای جمعیت وچند مهمان امروز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت دردفتر جمعیت برگزارگردید،متولدین حاضر درجشن به مناسبت زادروز مشاهیر وادیبان بزرگ ایران ،حکیم عمر خیام شیخ بهایی،فردوسی،سعدی،رهی معیری، قیصر امین پور، دکتر محمد معین و بانو سیمین دانشور اشعار ومطالبی را برای حاضرین درجشن خواندند و درآخر خانم قربان نژاد مشاعره ای از اشعار این بزرگان شعر وادب پارسی با مشارکت‌ حاضرین برگزارنمودند وبدین ترتیب جشن درساعت ۸ شب به پایان رسید.

 

ادامه مطلب
تبلیغات

اخبار جمعیت