با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در رضوانشهر در هفته منابع طبیعی

منتشر شده

در

به مناسبت هفته منابع طبیعی، بازارچه‌ای سنتی با هدف تشویق کارآفرینی در شهر رضوانشهر به همت اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در رضوانشهر و رشت برگزار شد که در این نمایشگاه محصولاتی از قبیل صنایع دستی، غذاهای محلی، محصولات کشاورزی و… عرضه گردید.

به گزارش پیک زمین در این نمایشگاه که در تاریخ ۱۹ اسفند ۹۴ در کتابخانه مرکزی رضوانشهر از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعد ازظهر برگزار شد فرماندار، شهردار و مسئولان ادارات: منابع طبیعی، ارشاد، محیط زیست و میراث فرهنگی دعوت شده و در این نمایشگاه شرکت کردند.

همچنین شایان ذکر است که فرماندار رضوانشهر جناب آقای مهندس حسنی پور، شهردار این شهرستان آقای اسدی، رئیس آموزش و پرورش آقای گواهی و دیگر مسئولین این شهرستان، از بازارچه دیدن و از برگزاری آن ابراز خشنودی کردند.

غرفه‌های این بازارچه ارائه دهنده محصولاتی همچون: صنایع دستی بومی، عسل و محصولات طبیعی، شیرینی و آش‌های محلی، کالاهای دستی زینتی، گل و قارچ بودند. همچنین غرفه‌ای مخصوص معرفی جمعیت به بازدید کنندگان، نشریات، ساک‌های پارچه‌ای خرید و کیسه‌های ماشین عرضه گردید.

این بازارچه با استقبال خوب شهروندان و دوستداران طبیعت روبرو شده و با توجه به اینکه این نمایشگاه اولین حضور محیط زیستی جمعیت در رضوان شهر بوده است، در ساعات پایانی بازارچه، کلیه بازدید کنندگان در خواست تمدید آن را داشتند و شرکت کنندگان و صاحبان غرفه‌ها نیز از برگزاری آن خشنود و خواستار اجرای دوباره این گونه برنامه‌ها بودند.

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست از این که چنین دوستان فعال و توانمندی در رضوانشهر دارد، به خود می‌بالد و امیدوار است در آینده نزدیک بتواند تشکیل شعبه جمعیت در این شهررا جشن گیرد. به امید روزهای بهتر.

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت