با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در رضوانشهر در هفته منابع طبیعی

منتشر شده

در

به مناسبت هفته منابع طبیعی، بازارچه‌ای سنتی با هدف تشویق کارآفرینی در شهر رضوانشهر به همت اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در رضوانشهر و رشت برگزار شد که در این نمایشگاه محصولاتی از قبیل صنایع دستی، غذاهای محلی، محصولات کشاورزی و… عرضه گردید.

به گزارش پیک زمین در این نمایشگاه که در تاریخ ۱۹ اسفند ۹۴ در کتابخانه مرکزی رضوانشهر از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعد ازظهر برگزار شد فرماندار، شهردار و مسئولان ادارات: منابع طبیعی، ارشاد، محیط زیست و میراث فرهنگی دعوت شده و در این نمایشگاه شرکت کردند.

همچنین شایان ذکر است که فرماندار رضوانشهر جناب آقای مهندس حسنی پور، شهردار این شهرستان آقای اسدی، رئیس آموزش و پرورش آقای گواهی و دیگر مسئولین این شهرستان، از بازارچه دیدن و از برگزاری آن ابراز خشنودی کردند.

غرفه‌های این بازارچه ارائه دهنده محصولاتی همچون: صنایع دستی بومی، عسل و محصولات طبیعی، شیرینی و آش‌های محلی، کالاهای دستی زینتی، گل و قارچ بودند. همچنین غرفه‌ای مخصوص معرفی جمعیت به بازدید کنندگان، نشریات، ساک‌های پارچه‌ای خرید و کیسه‌های ماشین عرضه گردید.

این بازارچه با استقبال خوب شهروندان و دوستداران طبیعت روبرو شده و با توجه به اینکه این نمایشگاه اولین حضور محیط زیستی جمعیت در رضوان شهر بوده است، در ساعات پایانی بازارچه، کلیه بازدید کنندگان در خواست تمدید آن را داشتند و شرکت کنندگان و صاحبان غرفه‌ها نیز از برگزاری آن خشنود و خواستار اجرای دوباره این گونه برنامه‌ها بودند.

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست از این که چنین دوستان فعال و توانمندی در رضوانشهر دارد، به خود می‌بالد و امیدوار است در آینده نزدیک بتواند تشکیل شعبه جمعیت در این شهررا جشن گیرد. به امید روزهای بهتر.

اخبار جمعیت

کارگاه نقش سازمان های مردم نهاد در کاهش آسیب های فرهنگی و اجتماعی

منتشر شده

در

توسط

کارگاه نقش سازمان­های مردم نهاد در کاهش آسیب­ های فرهنگی و اجتماعی روز پنج شنبه 4 مرداد 1397 توسط اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان برگزار شد. خانم زهره شمشادی مدیر عامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در این جلسه حضور یافته و به معرفی جمعیت و گروه های متشکله آن پرداختند. در ادامه ایشان از تجربه مفید جمعیت زنان در مورد آموزش آگاهی­ های زیست­ محیطی، محرومیت ­زدایی، هدایت و کمک روانشناسی به مادران دانش آموزان و گرفتن انشعاب آب آشامیدنی در مدرسه مهدیه، گزارشی ارایه نمودند.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

زندگی آبزیان در تالاب انزلی

منتشر شده

در

توسط

آبزیان در تالاب انزلی

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

پخش مستند مادر زمین

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار می کند:
پخش مستند مادر زمین
زمان: چهارشنبه 6 تیر 1397
ساعت 18 الی 21

به دلیل ظرفیت محدود لطفا جهت ثبت نام  با شماره ی 09368811173 آقای شایان سلطانی تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت