با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

برگزاری نمایشگاه به مناسبت روز معلم در هنرستان دخترانه آتیه

منتشر شده

در

هنرستان غیردولتی دخترانه آتیه به مناسبت و گرامی داشت مقام معلم با همکاری جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان نمایشگاهی از آثار هنری و صنایع دستی برگزار نمود.

به گزارش پیک زمین این نمایشگاه که به مدت دو روز در هنرستان فوق در خیابان صفاری رشت ادامه خواهد داشت شامل غرفه‌های: جعبه سازی، چرم دوزی، سازه های دستی، صنایع دستی، سفره آرایی و آشپزی و… می‌باشد.

در روز نخست این نمایشگاه مسئولین از اداره‌ی کل آموزش و پرورش از نمایشگاه بازدید و رضایت خود را از برگزای هرچه بهتر آن و مدیریت هنرستان سرکار خانم حاتمی و همکاران محترمشان همینطور دیگر دست اندرکاران هنرستان اعلام نمودند.

همچنین لازم به ذکر است این نمایشگاه روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبشهت از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ عصر میزبان بازدید کنندگان می‌باشد که نماینده‌ی جمعیت زنان و جوانان محیط زیست استان گیلان برای آشنایی بازدیدکنندگان با فرهنگ محیط زیستی حضور پررنگی خواهد داشت که به گفته ی موسس هنرستان در آخرین روز نمایشگاه برنامه ی ویژه‌ای جهت تقدیر و تشکر از معلمین و هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه تدارک دیده شده است.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

جلسه کتابخوانی و بررسی معضلات شهرستان رضوانشهر

منتشر شده

در

توسط

جلسه کتابخوانی و بررسی معضلات شهرستان رضوانشهر درتاریخ ۲۶/ ۱/ ۹۷ درکتابخانه عمومی رضوانشهر برگزار شد. در این جلسه اعضای دفتر نمایندگی جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست رضوانشهر به مطالعه فصل ششم از کتاب هفده اصل کارتیمی پرداخته و در مورد مفاهیمی چون انگیره ناب، مسئولیت، اندیشه سالم و مشارکت مستمر به گفتگو پرداختند. در بخش دوم جلسه با حضور خانم عسکرپور و شورای محترم رضوانشهر  معضلات شهر به ویژه زباله شهری و فاضلاب شهری و راه حل های رفع این معضلات بررسی شد. حضار بر این نکته تاکید داشتند که آموزش بهترین راه حل برای حفظ محیط زیست است. امید که بتوانیم با اعضای خوب جمعیت زنان حافظ محیط زیست و همت و همکاری مسئولین در راستای حل این مشکلات گام برداریم.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

حضور در مدارس به مناسبت گرامی داشت هفته منابع طبیعی

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در تاریخ‌های ۱۶ و ۱۸ اسفند ۹۴ به مناسبت گرامی داشت هفته منابع طبیعی در مدارس عطاآفرین، پارسامهر و حمزه رفعتی حضور پیدا کردند.

به گزارش پیک زمین جمعی از اعضای جمعیت در مراسمی که به منظور بزرگداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی که توسط کادر آموزشی این مدارس برگزار شده شرکت کردند و با اهدای لوح تقدیر به مدیران و مربیان به پاس همدلی و همکاری با اعضای جمعیت برای حضور در این مدارس جهت آموزش‌های محیط زیستی به دانش آموزان و از دانش آموزان پرتلاش این مدارس به دلیل مشارکت ارزشمندشان در مسابقه نقاشی محیط زیستی و توجه به طبیعت قدردانی بعمل آمد.

همچنین در این دیدار هدیه ای شامل فال حافظ، بذر بلوط همراه با آموزش کاشت آن و یادداشت کوتاهی با مضمون تاریخچه جمعیت، به کادر دفتری مدارس ذکر شده تقدیم شد.

در پایان از مدیریت مدرسه عطاآفرین خانم یکرنگی و مربی بهداشت خانم پور امین، مدیریت مدرسه پارسامهر آقای آزموده ومربی بهداشت خانم هاشمی، مدیریت مدرسه حمزه رفعتی خانم بلورچی معاون مدرسه صفرزاده تشکر میکنیم.

باشد تا با تلاش پیگیرانه اعضای جمعیت و همدلی و همکاری صمیمانه مدیریت و کادر آمورشی مدارس در آموزش‌های محیط زیستی دانش‌آموزان، گام‌هایی بزرگتر و تاثیرگذارتر برداریم.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

فراخوان برنامه پاکسازی روستای سرخشکی

منتشر شده

در

توسط

برنامه پاکسازی روستای سرخشکی

جمعه 31 فروردین 97

از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر

مهلت ثبت نام تا پنجشنبه 30 فروردین

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره 33122926 تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب
تبلیغات

اخبار جمعیت