با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

برگزاری نمایشگاه به مناسبت روز معلم در هنرستان دخترانه آتیه

منتشر شده

در

هنرستان غیردولتی دخترانه آتیه به مناسبت و گرامی داشت مقام معلم با همکاری جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان نمایشگاهی از آثار هنری و صنایع دستی برگزار نمود.

به گزارش پیک زمین این نمایشگاه که به مدت دو روز در هنرستان فوق در خیابان صفاری رشت ادامه خواهد داشت شامل غرفه‌های: جعبه سازی، چرم دوزی، سازه های دستی، صنایع دستی، سفره آرایی و آشپزی و… می‌باشد.

در روز نخست این نمایشگاه مسئولین از اداره‌ی کل آموزش و پرورش از نمایشگاه بازدید و رضایت خود را از برگزای هرچه بهتر آن و مدیریت هنرستان سرکار خانم حاتمی و همکاران محترمشان همینطور دیگر دست اندرکاران هنرستان اعلام نمودند.

همچنین لازم به ذکر است این نمایشگاه روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبشهت از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ عصر میزبان بازدید کنندگان می‌باشد که نماینده‌ی جمعیت زنان و جوانان محیط زیست استان گیلان برای آشنایی بازدیدکنندگان با فرهنگ محیط زیستی حضور پررنگی خواهد داشت که به گفته ی موسس هنرستان در آخرین روز نمایشگاه برنامه ی ویژه‌ای جهت تقدیر و تشکر از معلمین و هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه تدارک دیده شده است.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت