با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

برپایی جشنواره ی غذا به مناسبت گرامیداشت روز جهانی غذا(۲۵و۹۵/۷/۲۶)

منتشر شده

در

روز جهانی غذا گرامی داشته شد…
جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان به منظور گرامیداشت روز جهانی غذا در روزهای ۲۵ و ۲۶ مهر ۹۵ جشنواره غذا و صنایع دستی با شعار “آب و هوا در حال تغییر است،غذا و کشاورزی نیز باید تغییر کند” برگزار کرد.
به گزارش پیک زمین در این جشنواره که در دفتر جمعیت و با همکاری اعضای جمعیت و جمعی از هنرمندان صنایع دستی برگزار شد به معرفی انواع غذاهای سالم و محلی گیلان پرداخته و همچنین شامل غرفه هایی نظیر گلدان های گل و گیاه، ظروف زینتی، پوشاک دست‌بافت، زیورآلات بوده است.
برگزاری کارگاه کاشت گل توسط آقای کاظمی و کارگاه آشپزی به مربیگری خانم داوودی برای دانش‌آموزان از دیگر برنامه هایی بود که در این جشواره انجام شد.
قابل ذکر است که این نمایشگاه با استقبال قابل توجهی همراه بود از جمله فرانک پیشگر رییس کمیسیون بهداشت شورای شهر رشت و دانش آموزان مدارس عطاآفرین، شهید صدوقی، پارسامهر، آدینا، هنرستان آتیه از شرکت کنندگان این جشنواره بودند.
همچنین تهمینه شمشادی مدیر عامل جمعیت ضمن خوش آمد گویی به حضار و اشاره به ۲۴ مهر ماه مطابق با ۱۶ اکتبر، روز جهانی غذا افزود این روز از آن رو مهم است که ما را به مسئله غذا، سلامت آن و در دسترس نبودن غذا برای تعداد بسیاری از انسان ها (بیش از یک میلیارد نفر) آگاه می کند.
شمشادی با بیان اینکه کارخانه های غذاهای آماده ذائقه کودکان مان را تغییر داده اند و با عرضه غذاهای شور، چرب و یا بسیار شیرین سلیقه آن ها را در دست گرفته اند تصریح کرد کافی است به نسل پیش فکر کنیم. نسلی که گرسنگی اش را با غذاهایی با طعم های طبیعی بر طرف می کرد.
مدیر عامل جمعیت زنان در ادامه با تاکید بر اینکه باید نگاهی به برنامه های غذایی کودکان مان در روز هایی که به مدرسه می روند و از پفک، چیپس، غذاهای آماده استفاده می کنند و اثراتی که این نوع تغذیه در شادابی و سلامت انان می تواند داشته باشد، افزود باید در برنامه های غذایی مان تجدید نظری داشته باشیم.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

زندگی آبزیان در تالاب انزلی

منتشر شده

در

توسط

آبزیان در تالاب انزلی

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

پخش مستند مادر زمین

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار می کند:
پخش مستند مادر زمین
زمان: چهارشنبه 6 تیر 1397
ساعت 18 الی 21

به دلیل ظرفیت محدود لطفا جهت ثبت نام  با شماره ی 09368811173 آقای شایان سلطانی تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری دومین جشنواره “همه با هم برای محله پاک”

منتشر شده

در

توسط

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت