با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

برنامه پاکسازی حاشیه سدپسیخان

منتشر شده

در

عصر روز جمعه مورخ 2 شهریور 1397 برنامه پاکسازی و گل‌گشت در سد پسیخان شهرستان رشت توسط 30 نفر از اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان انجام گرفت. این سد یکی از مراکز مورد توجه مردم برای گذران ساعاتی از اوقات فراغت در طبیعت به شمار می رود. در این برنامه اعضای جمعیت به جمع‌آوری زباله‌های حاشیه سد پسیخان پرداختند. خوشبختانه با توجه به حرکت اعضای جمعیت، تعدادی از گردشگران حاضر در محل نیز از این حرکت استقبال نموده و به همکاری با اعضا در جمع‌آوری زباله‌های پخش شده پرداختند. در پایان به گردشگران حاضر در محل کیسه‌های زباله داده شد تا از باقی گذاشتن زباله در محل سد پسیخان خودداری نمایند.

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

کلاس آموزشی یکشنبه های سبز

منتشر شده

در

توسط

پانززدهم اردیبهشت 97 کلاس آموزشی یکشنبه های سبزبا موضوع سیلاب ها و اثرات آن توسط جناب آقای دکتر نوری و فعالیتهای آبخیزداری در گیلان توسط جناب آقای مهندس محمدیان برگزار شد.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

روزجهانی زمین پاک

منتشر شده

در

توسط

درتاریخ 98/2/9 به مناسبت روزجهانی زمین پاک خانمها باقری وسدادی از کمیته آموزش جمعیت زنان وجوانان حافظ محیط زیست  درمدرسه پارسامهر حضور یافتند.

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

جشن تولد متولدین اردیبهشت

منتشر شده

در

توسط

این جشن با حضور ۵۲ نفر ازاعضای جمعیت وچند مهمان امروز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت دردفتر جمعیت برگزارگردید،متولدین حاضر درجشن به مناسبت زادروز مشاهیر وادیبان بزرگ ایران ،حکیم عمر خیام شیخ بهایی،فردوسی،سعدی،رهی معیری، قیصر امین پور، دکتر محمد معین و بانو سیمین دانشور اشعار ومطالبی را برای حاضرین درجشن خواندند و درآخر خانم قربان نژاد مشاعره ای از اشعار این بزرگان شعر وادب پارسی با مشارکت‌ حاضرین برگزارنمودند وبدین ترتیب جشن درساعت ۸ شب به پایان رسید.

 

ادامه مطلب
تبلیغات

اخبار جمعیت