با ما همراه باشید

فعالیت جمعیت

برنامه روز جهانی زمین پاک در مدرسه شهید حمزه رفعتی

منتشر شده

در

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی زمین پاک، روز دوشنبه سوم اردیبهشت سال ۱۳۹۷، جمعي از آموزشگران جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان ضمن هماهنگی با مديريت محترم مدرسه دولتي شهید حمزه رفعتی، در آن مدرسه حضور يافتند.

آموزش‌هاي مربوط به روز جهاني زمين پاك در سه کلاس پایه سوم اجرا گرديد. آموزشگران در ارتباط با تنها کُره قابل زیست “زمین” و ضرورت حفاظت آن، با دانش آموزان گفتگو نمودند. در ادامه، شعار جهانی روز زمین پاک امسال كه “نه به پلاستیک” مي باشد، اعلام شد. در پایان آموزشگران با بيان نقش زيان‌بار پلاستيك ها در كره زمين، به استفاده از ساک‌هاي پارچه ای و زنبیل برای خرید، تاكيد نمودند.

از مدیریت محترم مدرسه شهید حمزه رفعتی سرکار خانم بلورچی و مربیان خوب مدرسه که دربرگزاری این برنامه نهایت همکاری را داشتند، سپاسگزاریم.

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه ها

آموزش محیط زیست

منتشر شده

در

توسط

آموزش محیط زیستی در مدرسه غیر انتفاعی پارسامهر بمناسبت هفته منابع طبیعی

پخش انیمیشن جنگل، بررسی فواید درخت در زندگی انسان و جانواران،آموزش و شناخت درختان بومی، توزیع 100 عدد میوه بلوط و نحوه کاشت آن به دانش آموزان پایه پنجم و ششم مدرسه غیرانتفاعی پارسامهر به مدیریت آقای آزموده، توسط اعضای کمیته آموزش جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

در تاریخ 13 اسفند 1397

 

ادامه مطلب

فعالیت جمعیت

گزارش تصویری- نقاشی و مقاله های دانش آموزان پس از بازدید از تالاب سلکه

منتشر شده

در

توسط

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

حضور تعدادی از دانش آموزان مدرسه غیرانتفاعی سپاس در مرکز آموزش محیط زیستی تالاب سلکه

منتشر شده

در

توسط

 

در تاریخ  ۲۰ آذر ۱۳۹۷ تعدادی از دانش آموزان به اتفاق اولیاء مدرسه ،  در مرکز آموزش تالاب سلکه حضور بهم رساندند .

دانش آموزان پس از دیدن فیلم تالاب انزلی و آشنایی با پرندگان و سایر جانداران و گیاهان تالابی و فواید تالاب ،  به اتفاق تسهیگران جمعیت زنان، وارد محوطه تالاب شدند و  بوسیله دوربین دوچشمی و تلسکوپ از برج و مخفیگاه پرنده نگری ، به مشاهده پرندگان مهاجر پرداختند .

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت