با ما همراه باشید

فعالیت جمعیت

برنامه روز جهانی زمین پاک در مدرسه شهید حمزه رفعتی

منتشر شده

در

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی زمین پاک، روز دوشنبه سوم اردیبهشت سال ۱۳۹۷، جمعي از آموزشگران جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان ضمن هماهنگی با مديريت محترم مدرسه دولتي شهید حمزه رفعتی، در آن مدرسه حضور يافتند.

آموزش‌هاي مربوط به روز جهاني زمين پاك در سه کلاس پایه سوم اجرا گرديد. آموزشگران در ارتباط با تنها کُره قابل زیست “زمین” و ضرورت حفاظت آن، با دانش آموزان گفتگو نمودند. در ادامه، شعار جهانی روز زمین پاک امسال كه “نه به پلاستیک” مي باشد، اعلام شد. در پایان آموزشگران با بيان نقش زيان‌بار پلاستيك ها در كره زمين، به استفاده از ساک‌هاي پارچه ای و زنبیل برای خرید، تاكيد نمودند.

از مدیریت محترم مدرسه شهید حمزه رفعتی سرکار خانم بلورچی و مربیان خوب مدرسه که دربرگزاری این برنامه نهایت همکاری را داشتند، سپاسگزاریم.

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

فعالیت جمعیت

حضور در جلسه اوليا و مربيان مدرسه نجات اللهی

منتشر شده

در

توسط

در تاريخ 25 مهر 1397 نمایندگان جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان در مدرسه نجات اللهی حضور يافتند. خانم شيرزاد ضمن معرفی جمعيت زنان از همكاری مديريت خوب مدرسه خانم دستوار و همكارانشان قدرانی کردند. ایشان در ادامه طی سخنانی در ارتباط با پروژه شناخت زمين توضیحاتی ارایه دادند.  اجرای این پروژه از سال گذشته در اين مدرسه آغاز شده و فاز يك آن با برگزاری ١٨ كارگاه و دو بازديد از تالاب سلكه انجام شده است. در ادامه خانم شیرزاد مفصلاً در ارتباط با فاز دوم پروژه كه برگزاری تعدادی كارگاه برای اوليای دانش آموزان در سال جاری مي باشد، صحبت نمودند و خواستار همكاری و مشاركت اوليا در كارگاه‌ها شدند كه مورد استقبال حاضرين قرار گرفت. در پايان مديريت محترم  مدرسه از زحمات تيم كاری كميته آموزش جمعيت زنان و جوانان حافظ محیط زیست  قدرداني نمودند.

 

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت