با ما همراه باشید

اخبار جمعیت

بازدید از مدرسه طبیعت تی تی(۹۵/۷/۱۵)

منتشر شده

در

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست در تاریخ ۹۵/۷/۱۵ از دومین مدرسه طبیعت گیلان ،مدرسه تی تی ، بازدید کردند.
این مدرسه در حال حاضر نزدیک ترین مدرسه ی طبیعت به رشت است که در ۴ کیلومتری جاده سنگر قرار دارد.
خانم پریشا همامی موسس و مدیر مدرسه طبیعت تی تی، در ابتدای ورود اعضا به طور کامل به معرفی اهداف، دستاوردها، تجربیات و کارکردهای این موسسه پرداختند و از همان ابتدا اعضای جمعیت با فضای مدرسه و سازه های طبیعی آن آشنا شدند. این مدرسه در ۲۸ تیرماه سال جاری(۱۳۹۵) با حضور دکتر عبدالحسین وهاب زاده (بنیانگذار مدرسه طبیعت) شروع به کار کرده است. در مدارس طبیعت همه ی ساخت و سازها با استفاده از عناصر طبیعی است و مدرسه طبیعت تی تی نیز از این فضیه مستثنی نبود. این مدرسه ۱۲۰۰ متر مربع مساحت داشت و از فضای بسیار مفیدی برای مکان یابی سازه ها و ساخت های تفریحی کودکان برخوردار بود. آلاچیق ساخته شده از چوب و تور ماهی¬گیری، باغ سبزیجات ارگانیک(گوجه فرنگی و بادمجان و…)، مزرعه برنج، بخشِ ساختن مجسمه ها ی خاکی با گل رس، بخشِ نگهداری حیوانات( خرگوش، بلدرچین و گربه و…)، نردبان افقی و عمودی با کاربردهای مختلف و تاب های آویزان ساخته شده با لاستیک های رنگ شده از سازه های مدرسه ی تی تی بود که با توجه به توضیحات خانم همامی بسیار مورد توجه کودکان قرار گرفته است. فضای مفید و و مفرح مدرسه، برخورد و پذیرایی گرم پرسنل، کوتاه بودن مسیرهای ارتباطی و واقع شدن در بین خانه های روستایی که امکانات خود را در اختیار مدرسه قرار می دهند، اعضای جمعیت را نسبت به همکاری هرچه بیشتر با تی تی ترغیب کرد.
شرایط ، خدمات و نوع پذیرش مدرسه طبعیت تی تی:
تی تی کودکان بین ۲ تا ۱۲ سال را پذیرش می کند و اولین مدرسه ی طبیعت است که پذیرش کودک زیر ۳ سال را تقبل کرده است. تا کنون تعدادی مدرسه و مهد کودک با تی تی اعلام همکاری کرده اند که از آن ها می توان پایه اول و دوم دبستان دخترانه ی شاخه طوبی اشاره کرد. حداقل ۵ و حداکثر ۱۵ کودک می تواند در مدرسه تی تی حضور داشته باشند.
روزها و ساعت¬های پذیرش کودک در مدرسه تی تی به شرح زیر است:
شنبه: ۹ الی ۱۱
دوشنبه: ۹ الی ۱۱ و ۱۷ الی ۲۰
سه شنبه: ۱۷ الی ۲۰
چهارشنبه: ۹ الی ۱۱
پنجشنبه: ۹ الی ۱۱ و ۱۷ الی ۲۰
هزینه ی ثبت نام در مدرسه ی تی تی به ازای هر کودک ۶۰۰۰ تومان است و اگر ثبت نام به صورت ثابت در هفته یا ماه باشد هزینه های آن به شرح زیر است:
یک روز در هفته، ماهانه: ۷۲۰۰۰ تومان
دو روز در هفته، ماهانه: ۱۴۰۰۰۰ تومان
سه روز در هفته: ۲۱۰۰۰۰ تومان
یک جلسه در ماه: ۱۸۰۰۰ تومان
دو جلسه در ماه: ۳۶۰۰۰ تومان

علاوه بر کلاس های کودک، برای حضور والدین، سفرهای یک روزه ی خارج از محیط مدرسه همراه با پدر و مادر هم از خدمات مدرسه ی تی تی است. کودکان در فضای مدرسه طبیعت تی تی، بیمه هستند و به کودکان فعال و دائم الحضور، تخفیف ویژه هم داده می شود.
برای ارتباط هرچه بیشتر با تی تی و اطلاع از فعالیت های این مدرسه، نشانی سایت، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام نیز در اختیار شما قرار می گیرد.
www.ttnschool.ir سایت
tt_natureschool صفحه اینستاگرام
@titinatureschool کانال تلگرام
نشانی مدرسه طبیعیت تی تی :
کیلومتر ۴ جاده رشت به سنگر، بعد از مسجد امام محمد باقر (ع)، سمت چپ، کوی مهتاب، بعد از مسجد امین جان، داخل کوچه، مدرسه طبیعت تی تی

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان مدرسه نجات الهی در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

گزارش تصویری- حضور دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی سپاس در سومین جشنواره استانی دست آفریده های زنان در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان

منتشر شده

در

توسط

 

ادامه مطلب

اخبار جمعیت

سومین بازارچه دست آفریده های زنان

منتشر شده

در

توسط

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان سومین بازارچه دست آفریده های زنان را برگزار می کند.

زمان: 13، 14 و 15 آذر ماه 1397

مکان: رشت، بلوار بوسار، کوی مرادیان، کوچه اول، پلاک 3.

ادامه مطلب
تبلیغات

اخبار جمعیت